Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Mi a véleményetek a fiús...

Mi a véleményetek a fiús lányokról?

Figyelt kérdés
16 éves lány vagyok és fiúsan öltözködöm pl.: fiú kapucnis mackófelső, fiú nadrág kicsit szakattas nem sminkelem magam 😲, nem hordok szoknyát vagy lányos ruhákat. szeretem a lövöldözős, autós játékokat pl.: call of duty, GTA5. Szeretek barkácsolni, biciklit, motrot szerelni. 2 báttyám van az eggyik BMX-ezik és én is agresszív görkorizom 😊 egy fiú barátom van de ő már 11 éve. Ő 12 éves. Ő is agresszív görkorizik nekem köszönhetően. Imádom a motrokat szó szerint meghalok a motrokért 😍 főleg a beta rr 125-ért és nagy álmom hogy legyen egy ilyen motrom 😢 útálok mosogatni, takarítani, de szeretek aludni 🙌 útálom az olyan lányokat akik kényesek, elmehetnének bohócnak a sok smink miadt, fojamat nézik magukat a tükörbe, órán elkezdik rúzsozni meg púderezni magukat 😵😛 5 éves koromba behúztam az ovodatársamnak egyet mert nem bírtam a képét ki is esett a foga. A heg még azóta id az öklömöt díszíti 😎 szerintem ennyi elég is magamról ☺
2016. dec. 11. 22:05
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
Semmiről sincs véleményem, a vélemény rossz, az igazság nem. És nem feltétlenül ezek a dolgok jelentik azt, hogy fiús valaki.
2016. dec. 11. 22:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 A kérdező kommentje:
Jah és van egy házi csukjás patkányom 😊
2016. dec. 11. 22:08
 3/12 anonim ***** válasza:
Semmi ugyan az mint egy nem fiús lány :D
2016. dec. 11. 22:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
Mi az agressziv gorkorizas? Mikozben gorkorizol fellokod az embereket vagy mi? Oszintel szolva utalom az agressziv embereket es az h azzal buszkelkedsz h kiverted egy ovodas fogat (habar te is kicsi voltal meg) eggyaltalan nem szimpatikus. Ettol meg lehet h eloben birnalak de ezek alapjan...
2016. dec. 11. 22:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
:DDD
2016. dec. 11. 22:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
A fiús lányokról semmi. De arról, hogy egy 16 éves egy 12 évessel barátkozik, na arról megvan a véleményem...
2016. dec. 11. 22:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 A kérdező kommentje:
Ő legalább barát nem úgy mint a mai 16 éves lányok hogy folymat "kiközösítik" egymást meg összevesznek mint az ovodások
2016. dec. 11. 22:44
 8/12 anonim ***** válasza:
Alapvetően imádom a fiús lányokat, de te egy paraszt vagy
2016. dec. 12. 07:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim válasza:
0%
Kérdező,én is ugyanilyen vagyok lány létemre :D A fiúknak nagyon nem jön be ez a still,de leszarom :D Tedd te is ezt,ha lesz valaki,az majd elfogad és nem kell félnie,hogy valaki megszeret téged :'D Èrezd magad kib**szott különlegesnek. :D
2016. dec. 12. 07:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:

Én szeretem a fiús lányokat, mondjuk a külső pont nem számít ebből a szempontból, inkább a belső - gátlástalanabb viselkedés, a sportolást, labdajátékokat nem megvető, kosztól nem ódzkodó lányokat kedvelem. Magam is ilyen vagyok. De külsőre csak 50%-ban mondanám magam fiúsnak. Vannak napjaim amikor lazán, sportosan öltözködöm, de vannak napjaim amikor szeretek csak úgy csinos lenni, és mondjuk magassarkút felvenni. Sminkelni annyira nem szoktam, de a rúzsokat szeretem.

Viszont szerintem fura, hogy 12 éves barátod van, ilyen korban a 4 év különbség még rengeteg.

2016. dec. 12. 08:26
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!