Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Mi a véleményetek a fiús...

Mi a véleményetek a fiús lányokról?

Figyelt kérdés
16 éves lány vagyok és fiúsan öltözködöm pl.: fiú kapucnis mackófelső, fiú nadrág kicsit szakattas nem sminkelem magam 😲, nem hordok szoknyát vagy lányos ruhákat. szeretem a lövöldözős, autós játékokat pl.: call of duty, GTA5. Szeretek barkácsolni, biciklit, motrot szerelni. 2 báttyám van az eggyik BMX-ezik és én is agresszív görkorizom 😊 egy fiú barátom van de ő már 11 éve. Ő 12 éves. Ő is agresszív görkorizik nekem köszönhetően. Imádom a motrokat szó szerint meghalok a motrokért 😍 főleg a beta rr 125-ért és nagy álmom hogy legyen egy ilyen motrom 😢 útálok mosogatni, takarítani, de szeretek aludni 🙌 útálom az olyan lányokat akik kényesek, elmehetnének bohócnak a sok smink miadt, fojamat nézik magukat a tükörbe, órán elkezdik rúzsozni meg púderezni magukat 😵😛 5 éves koromba behúztam az ovodatársamnak egyet mert nem bírtam a képét ki is esett a foga. A heg még azóta id az öklömöt díszíti 😎 szerintem ennyi elég is magamról ☺
2016. dec. 11. 22:05
1 2
 11/12 A kérdező kommentje:
Nem úgy a barátok hanem a haverom
2016. dec. 12. 16:15
 12/12 anonim ***** válasza:

Alapvetően szeretem, mert sokkal lazábbak, mint a "nagyon lányos lányok", de a csajoknál általában vékony a határ a fiússág és a parasztság között.

És ahogy olvasom a leírásodat, ebbe a csapdába kissé te is beleestél, legalábbis nem tudok épkézláb magyarázatot találni arra, hogy miért vagy arra olyan büszke, hogy anno kislányként behúztál valakinek, aki ettől még meg is sérült.

Nem ettől lesz "fiús" valaki, és még az is kevés, hogy utálsz mosogatni, takarítani, aludni meg szeretsz. Ez ugyanis a lányokról általában ugyanúgy elmondható, legalábbis én még nem találkoztam olyan nővel, aki élvezte volna a takarítást/mosogatást. Ezek ugyanis szükséges rossz dolgok.

Szóval, ha azt hiszed, hogy ezek a dolgok tesznek valakit fiússá, akkor kissé el vagy tévedve. Mindenesetre ezt betudom annak, hogy még fiatal vagy, most éled azt a kort, amikor alakítod a személyiséged, és mindenáron bizonyítani akarod, hogy te különb vagy az átlagtól.

El fog ez múlni, de ha eljön ez a nap, akkor remélem, hogy jobb irányt fogsz venni. Ez a mostani ugyanis nem a legideálisabb.

Maradjon meg nyugodtan a fiús vonalad, mert mondom, én bírom az ilyen lányokat, de azért nem árt, ha később újraértelmezed magadban, hogy mit is jelent "fiúsnak" lenni.

Mert nem ezt.


22/F

2016. dec. 12. 20:14
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!