Kezdőoldal » Ezotéria » Asztrológia, horoszkóp » Ti milyen csillagjegyű emberek...

Ti milyen csillagjegyű embereket kedveltek és milyen csillagjegyű a párotok?

Figyelt kérdés

Lécci írjátok le azt is, hogy nektek mi a csillagjegyetek (esetleg aszcendenst is)!

Köszi.



2015. aug. 5. 12:35
1 2
 1/16 anonim ***** válasza:
100%
Hallod öcsém, ezt még nem próbáltam, de ezentúl, csillagjegyek alapján fogom szelektálni az ismerőseimet...shit...
2015. aug. 5. 12:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 A kérdező kommentje:
Lehet, hogy nem tudsz róla, de tudat alatt azt teszed. :)
2015. aug. 5. 12:53
 3/16 anonim ***** válasza:

Oroszlán, Ikrek, Bika.

A párom Ikrek. Az enyém Nyilas-Vízöntő.

2015. aug. 5. 13:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/16 anonim ***** válasza:

Halak, skorpió.

Én halak vagyok (bak aszc.), a legjobb barátnőm és a párom is skorpió. :D


És te kérdező?

2015. aug. 5. 17:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/16 A kérdező kommentje:

Én ikrek vagyok, bak aszcendenssel.

Akikkel jól kijövök: kos, oroszlán, rák

A párom: bak

2015. aug. 5. 17:42
 6/16 anonim ***** válasza:

Legjobban halakkal, skorpiókkal jövök ki.

Párom oroszlán. Tudom, horoszkóp szerint nem igazán jó párosítás, de eddig remekül megvagyunk.

Én bak vagyok (kos aszcendenssel).

2015. aug. 6. 11:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/16 anonim ***** válasza:
Én ikrek vagyok, rák aszcendenssel, a párom kos. :)
2015. aug. 6. 17:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/16 anonim ***** válasza:
100%
Semmilyet. Az nekem semmit nem mond, hogy valaki pl. bika vagy kos. A teljes horoszkópot kell nézni vagy semmit.
2015. aug. 6. 18:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/16 anonim ***** válasza:
54%
szerintem hülyeség az egész horoszkóposdi, csak a nők manipulálására valók... mint az idióta szennylapok (meglepetés stb)... na de rendes leszek és megnézem az ismerőseim horoszkópját és ha nem úgy passzolnak a dolgok akkor jövök vissza és megírom hogy mizu! :)
2015. aug. 7. 04:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/16 anonim ***** válasza:

először is rákerestem hogy miféle horoszkópú emberek illenek hozzám. aztán megnéztem hogy az ismerőseimnek mi a horoszkópjuk (nem mindet csak egy szűk réteget).

2 esetben találtam passzolást. az egyik a nyilas. azzal a személlyel valóban jó kapcsolatom lehetne mert nagyon jó a személyisége. a másik eset: mérleg. jóban voltam azzal a személlyel de igazából a kapcsolatunk felszínes volt. másik mérleggel: ő kicsit ellenszenves velem az okát nem tudom szóval nem igazán passzolunk. azzal akivel a legjobban kijövök, az nem volt a lehetséges "kedvező" csillagjegyek között. szóval marhaság az egész :D

2015. aug. 7. 04:27
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!