Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » "személye, ruházata, viselkedé...

"személye, ruházata, viselkedése vagy egyéb tényező okot ad arra. " Milyen lehet a ruházata annak akinek amiatt nem adnak bérautót?

Figyelt kérdés

Egy autóbérlő cég weblapján az alábbi szöveg van:

Milyen lehet a ruhája személye viselkedése stb. valakinek hogy emiatt nem kap autót?

Pl. ha 50 migránst magam előtt terelve megyek autót bérelni akkor nem adnak mert az gyanús? Vagy mégis mi?


FIGYELEM! Tisztelt leendő ügyfeleink!


A megnövekedett embercsempészet és/vagy bűncselekmény elkövetése céljából történt bérlésekre való tekintettel, fent tartjuk a jogot arra, hogy akár az előre lefoglalt autó átadását is megtagadjuk, amennyiben a bérlő személye, ruházata, viselkedése vagy egyéb tényező okot ad arra. Ilyen esetben semmiféle kártérítést nem fizetünk.


2016. dec. 13. 14:28
1 2 3 4
 21/37 anonim ***** válasza:

Ez a polkorrekt megfogalmazása annak, hogy "ha arabnak nézel ki..."

Azt nem írhatja, hogy származás alapján válogat, mert akkor megbüntetik.

2016. dec. 13. 17:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/37 anonim ***** válasza:
Vajon csak a trollok királya a kérdező, vagy tényleg ilyen... ILYEN?
2016. dec. 13. 18:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/37 A kérdező kommentje:

"Ez a polkorrekt megfogalmazása annak, hogy "ha arabnak nézel ki..."

Azt nem írhatja, hogy származás alapján válogat, mert akkor megbüntetik."


Na de a menekültek az arabok, nem az embercsempészek.

(Akinek nem tetszik, hogy hozzá merészeltem megint szólni a saját kérdésemhez, az küldje postán el a kényszerzubbonyt. (Aki ilyenek miatt idegeskedik, annak minden bizonnyal van saját használatú) Ő úgyis kap másikat, de megnyugszik mert úgy érzi tett valamit (a pótcselekvés megnyugtat). Én meg majd elcserélem egy sörre. Adhatom ár alatt, nekem úgyis ingyen volt.

2016. dec. 13. 19:35
 24/37 A kérdező kommentje:

"nem bírja, hogy ne az övé legyen az utolsó"


ennek az idiótának meg üzenem, szó sincs arról, hogy az enyémnek kell lennie az utolsó szónak.

én nem akarok kényszerzubbonyt rakatni arra aki le merészeli irni a véleményét.

én nem azért irok hogy kitaláljam nem kell irni többet.

bőven irhat bárki semmiféle utolsó szóról nincs szó.

persze annak irnia a hozzá akik azokkal ért egyet aki szerint nem kéne irni hanem lapozni kell, de ennek ellenére ujra meg ujra irkál...

biztos nincs jobb dolgotok, mint ujra és ujra leirni hogy nem kell irni, vagy ép valakinek az irását utolsó szóként kell elkönyvelni, mintha után valami varázslatos úton megszakadna a kommunikáció


szóval irjon nyugodtan aki komolyabb lelki sérülés nélkül el tudja viselni, hogy lesz egy, az övével nem feltétlenül egyező véleményem.

2016. dec. 13. 19:56
 25/37 anonim ***** válasza:
2016. dec. 13. 19:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/37 A kérdező kommentje:
egyben azt is javaslom, hogy csak az olvassa akinek nem okoz ekkora lelki terhet ha valaki le merészeli írni az övével nem feltétlenül egyező véleményét.
2016. dec. 13. 20:03
 27/37 A kérdező kommentje:
bár ha valaki mazó akkor felőlem nyugodtan szenvedhet itt
2016. dec. 13. 20:18
 28/37 anonim ***** válasza:
Mondtam nem bírja ki, hogy ne övé legyen az utolsó! :D :D :D
2016. dec. 13. 20:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/37 A kérdező kommentje:

mondtam hogy nem utolsó. nincs lezárva bárki szabadon hozzáírhat bármit.

még az utolsó fogalmával se vagy tisztában.

2016. dec. 13. 20:37
 30/37 anonim ***** válasza:
2016. dec. 13. 20:56
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!