Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Van még esélyem egy jobb...

Van még esélyem egy jobb életre, de öszintén?

Figyelt kérdés

28 éves vagyok.

Van két szakmám,amível semmit bem értem soha és most sem.Egy gyárban dolgozom,de elég volt.Babát vártam,de elmen. És ez elgondolkodtatot... változtatni szeretnék,mert azt szeretném,hogy ha majd gyermekem lesz,akkor ne csak egy gyári munkás legyek. Tanulni szeretnék,de nem tudom hogy hogy kezdjek bele és vajon már túl késő lenne-e?

Szerintetek?


2016. dec. 15. 16:43
 1/6 anonim ***** válasza:

Soha nem kèsö.

Csinàlj egy listàt, hogy mi az ami èrdekel, majd nèzd meg melyiknek van a legnagyobb esèlye hogy sikeres legyèl benne.

Ha tudsz angolul van szàmtalan ingyenes online kurzus is mindenfèle temàban

2016. dec. 15. 17:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
50%

A baba,hogy elment...Szornyu lehetett neked..

Nem vagy kesz ra,..Igy mutatja az elet az utadat..

Soha nem keso belevagni, csak tudd h mit akarsz, es indulj el abban az iranyba, es ajtok fognak nyilni, miutan tudod mit akarsz,, :)

Sok sikert:)

2016. dec. 15. 17:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
Most változtass, ne amikor majd gyermeked lesz, az nehezebb. Tanulj nyelveket pl.
2016. dec. 15. 17:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:

"Tanulj nyelveket"

Őszintén, az ilyen tanácsoknak mi értelme van? Ezt nem bántásból mondom, de valaki tényleg magyarázza el. Nekem is tanácsolták már. De minek tanuljon valaki nyelvet ha soha a büdös életbe nem fog külföldre menni? Mint ahogy én sem. (Persze ettől még a kérdező mehet, de nem említette.) Boldogabb senki nem lesz tőle, az tuti. Angolul tudok csak, elkezdtem tanulni egy másik nyelvet mert én magamtól úgy döntöttem és csak azért kezdtem el mert tetszik az a nyelv.


Egyébként 28 évesen még tényleg fiatal vagy. Milyen szakmáid vannak? Átmenetileg sem tudsz egyikben sem elhelyezkedni? Én például munkaügyi központ által indított tanfolyamon veszek részt jelenleg, kapunk érte pénzt is. Biztosan felétek is indulnak ilyenek és szerintem ez hasznos. Ugyanolyan bizonyítványt kapsz róla mintha iskolában tanultad volna, csak kevesebb ideig jársz. Az enyém 7 hónap, egy ismerősömé 3 hónap volt. Ehhez annyi kell, hogy munkanélkülinek kell jelentkezned. Az idő úgy tudom nincs meghatározva. Tehát ma felmondasz, holnap már jelentkezhetsz egy tanfolyamra. Egész jók szoktak indulni. Az pedig igaz, hogy addig változtass amíg nincs gyerek. Így legalább van ami motivál és máris van miért élned. Ha már babát vártál akkor gondolom van párod. Vele mi a helyzet? Biztosan támogatna téged ha szólnál neki vagy a családod ha olyan a kapcsolatod velük. De egyetemre/főiskolára is jelentkezhetsz még, van ahol idős emberek szereznek diplomát, te 28 évesen még nem vagy idős.

Ha boldog leszel, a baba is sikerülni fog! Sok sikert az életben! :)

2017. jan. 3. 13:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:

Azeet tanuljon nyelvet mert noveli a latoteret, fejleszti a logikat es a szovegertesi kepessegeket

Plusz tobbet er mint bagozni

2017. jan. 3. 20:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Mi történt veled?
2023. ápr. 16. 07:41
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!