Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Most őszintén, egy ilyen nő...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Most őszintén, egy ilyen nő mivel jobb, mint egy ilyen?

Figyelt kérdés

Mondhatjátok, hogy csak az irigység beszél belőlem, lehet, hogy így is van, de kíváncsi vagyok mások véleményére is.

Sógornőm nem sminkeli magát, félévente ha megy fodrászhoz, egy olyan 10 kiló felesleg biztos van rajta, és egyébként arcra nem csúnya, meg nem is csúnyán elhízott, nem arról van szó. Kimegy a kertbe borsót, epret szed, szüretkor a férfiaknak segít, puttonyt visz, meg szőlőt metsz. Állandóan sportcipőben van, én még magassarkúban nem is láttam.

Ellenben, én meg vagyok az, aki törődik magával, havonta járok fodrászhoz, meg körmöshöz, teszek azért, hogy úgy nézzek ki ahogy, és mégis azt kapom folyton a páromtól, hogy én miért nem tudok olyan lenni, mint a sógornőm? Hogy én minek vagyok ilyen kényes, hogy még a cseresznyét sem tudom leszedni a fáról, mert félek, hogy rám esnek a bogarak? Meg anyósom is láthatóan jobban kedveli őt, amit nem is nagyon szokott leplezni.

Komolyan nem értem, hogy miért jobb, ha valaki elhanyagolja magát, mint aki magával törődik a kert helyett, mert a kettő együtt nem megy, az biztos, mert vagy ez, vagy az. Férfiak ti mit gondoltok, melyik a jobb?


2016. jún. 11. 17:47
1 2 3 4 5
 1/43 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem azért mert a sógornőd sportcipőben jár, meg nem megy havonta körmöshöz/fodrászhoz, az nem jelenti azt, hogy igénytelen lenne. Gondolom anyósod azért is kedvel téged kevésbé, mert neki ebből az jön le, hogy idétlen pláza p i c s a vagy.
2016. jún. 11. 17:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/43 anonim ***** válasza:
100%
De, megy együtt a kettő. Te csak egyszerűen lusta vagy.
2016. jún. 11. 17:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/43 anonim ***** válasza:
100%
Valoban nem tul szimpatikus a hozzaallasod...
2016. jún. 11. 17:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/43 anonim ***** válasza:
95%

Minden ember más..., ennyi!


Már miért hanyagolná el magát a sógornőd? Igaz nem láttam, de szerintem attól még nem igénytelen valaki, ha csak fél évente megy fodrászhoz és sportcipőt hord.


A kettő együtt miért ne menne?


Én is szívesen kertészkedem, megcsinálom a kisebb ház körüli munkákat, sütök-főzök, sőt még a fáról is leszedem a gyümölcsöt, de imádom a nőies dolgokat. Fodrász, smink, stb...


Az a baj az emberekkel, hogy nem tudják elfogadni, hogy nem vagyunk egyformák. És attól, hogy az egyik ember még máshogy éli az életét, az nem feltétlenül rossz.

2016. jún. 11. 17:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/43 anonim ***** válasza:
:D Azért, mert azt látta anyjától, hogy a puttonyt elől kell vinni a férfiaknak, meg metszeni a szólót és ezért ez neki szimpatikus, szeretné, hogy te is a kivedd a részed a családi életből:)
2016. jún. 11. 18:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/43 Blade Bone ***** válasza:
100%
Az első jobban tetszik, jóban rosszban ott van ahol kell, te meg csak úgy vagy... >.<
2016. jún. 11. 18:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/43 anonim ***** válasza:
100%

Eleg erdekes. Nekem van mukormom..igaz fodraszhoz nem jarok, mert magamnak vagom. Megis tudok fuvet nyirni meg hasonlok. Nekem nem derogal...te siman kenyes vagy es lusta is ahogy irtak elottem.


26N

2016. jún. 11. 18:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/43 anonim ***** válasza:
2%

Nem akarlak elkeseríteni kedves Kérdező, de nem illesz ebbe a családba. Érezhetően a kedves Mama (anyós) a falkafőnök, aki sztem szintén nem a nőiesség megtestesítője. Szedhetnéd a cseresznyét kosár számra, vihetnéd a puttonyt sportcipőben, akkor sem lennél jó. Kisebbrendűségi komplexusuk van, ill. játszmázó-uralkodó személyiségük. A legszomorúbb, h a férjed a falkával tart, nem véd-értékel Téged...

Sajnállak nagyon... :(

Hosszú évek lesznek, mire rájössz, nem kell megfelelned senkinek sem..., csak magadnak.

Legyél erős, aki nem értékel-szeret úgy, ahogy vagy, azt iktasd ki az Életedből!!!

Sok sikert!

2016. jún. 11. 18:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/43 anonim ***** válasza:
Mert anyósnak a külsőd másodlagos, nem ő szexel meg esténként téged, neki csak a közösbe beadott értékeid számítanak. Legyél szorgalmas és jobban fog értékelni.
2016. jún. 11. 18:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/43 anonim ***** válasza:

Ja, és a kettő megy együtt, legyél talpraesettebb, dolgosabb, de ne miattuk, hanem Magadért!

... :)

Mutasd meg ki vagy! Sz.rd le a fejüket. :))

Ügyes légy! Szia! :)

2016. jún. 11. 18:33
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!