Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Miért olyan érzéketlenék a...

Miért olyan érzéketlenék a ferfiak közül páran, hogy tudják pár napja a párom kishijján agyonvert mégis beprobálkoznak? Több lent

Figyelt kérdés
Nincs egy hete hogy a párom, aki már az exem, 8napon túl gyógyulóan bántalmazott, aminek köszönhetően mindenem kék-zöld. Élen az arcommal és 2 ismerős is, azok után hogy látták mennyire össze vagyok törve testileg, lelkileg, megpróbáltak megcsokolni. Csak én érzem hogy ez nem normális? Nem érzik ilyenkor, hogy egy ilyen történés után egy nőnek pont erre nincs szüksége??
2016. dec. 15. 19:19
 1/9 anonim ***** válasza:
46%
A férfi másképp működik mint egy nő.
2016. dec. 15. 19:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
58%
Életbe lép a védelmező ösztön. Próbál fizikai és érzelmi biztonságot is nyújtani
2016. dec. 15. 19:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
Mennyi bullshit...
2016. dec. 15. 20:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 A kérdező kommentje:

Nem tudom. Szerintem ha az ember tudja hogy egy nőt bántalmaztak. Sok csontja tört, repedt, zuzodott. Ha látják hogy kb minden lélegzetvétel fáj neki, és minden 2.-3.percben elsirja magát. Akkor nem arra van szüksége hogy úgymond "rámásszanak".

Főleg hogy az akit szeretett az mellett hogy a poklot járta meg, most 30napos előzetesben van börtönben. És kb retteg hogy mikor szabadul majd ki....

2016. dec. 15. 20:30
 5/9 anonim ***** válasza:
39%
Akkor miért mész férfiak közé? Hátha...?
2016. dec. 15. 20:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 A kérdező kommentje:

Jah értem, akkor utcára se menjek? Se bevásárlás, se semmi?

Baráti körömben meg vannak férfiak, és például az egyik aki megprobalt megcsokolni az az embér jött át segíteni zárat cserélni. Mert nekem az peldaul nem megy.

2016. dec. 15. 21:32
 7/9 A kérdező kommentje:
De értem akkor jobb ha bezarkozom a lakásba és soha többet nem megyek emberek közé
2016. dec. 15. 21:33
 8/9 anonim ***** válasza:
90%

Valószínűleg a könnyű prédát látják benned. Azt gondolják hogy vágysz a vígasztalásra, támaszra gyengédségre, ők meg betoppannak hős lovagként, megadják amit akarsz, ezért megdughatnak.

Amúgy ez a módszer sokszor működik, amikor a lányt csak lelki trauma érte.

2016. dec. 15. 21:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
Van ilyen. A farm ahol élünkben van egy epizód, ahol az egyik szereplőt megerőszakolják, majd másnap elmegy egy elhagyatott rétre horgászni egy fiúval. Ja, és egy réten erőszakolták meg. Na, mondom, ezt is egy férfi írta.
2016. dec. 16. 22:34
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!