Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Szerintetek van olyan, hogy a...

Szerintetek van olyan, hogy a személyiségnek összhangban kell lennie a külsővel, genetikai adottságokkal?

Figyelt kérdés
Úgy értem, ha valakinek például szerencsétlen a külseje, az arca, annak nem áll jól az ha magabiztos, vagy akár macsón viselkedik. És neki csakis a szerencsétlenkedés áll jól?
2016. dec. 16. 00:50
1 2
 11/14 A kérdező kommentje:

10


Épp ezért nem akarok vagányabb, feltűnőbb cuccokat venni, kirívó stílust kialakítani, hogy ne csináljak bohócot magamból, mert a végén még megmondják mit akar ez. Az szánalmasabb szerintem ha valaki többnek akar tűnni mint ami. Ezért tettem fel a kérdést, hogy bizonyos genetikai adottságokhoz milyen stílus passzol jobban. Aki nem nagy eresztés, annak legfőbb célja, hogy elvegyüljön, ne vegyék észre, szürke kisegér státusz elérése. Mégis jobb, mintha kipécéznek a feltűnően hátrányos külső miatt.

2016. dec. 16. 12:45
 12/14 A kérdező kommentje:

Függetlenül attól, hogy mennyit alszok karikásak, hiszen vékony a bőr a szemem körül.

Sporttal, frizurával korrigálható az asszimetrikus arc és nagy ferde orr? Hm...ezen most egy kicsit elgondolkodtam..

2016. dec. 16. 12:47
 13/14 anonim ***** válasza:
A görbe orr nem, de pl. a testalkat igen, ami háttérbe tudja nyomni a görbe orrodat. De egy jó haj is sokat dobhat
2016. dec. 16. 13:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/14 anonim ***** válasza:

Az asszimetrikus arc korrigálható frizurával. Apukámé is az, mert fiatalkorában volt egy balesete. Ő tipikus harsány, társasági ember, pedig nem különösebben szép (nagyon szeretem ettől függetlenül, és amíg gyerek voltam, addig persze ő volt a létező leghelyesebb férfi a világon :D ), és sosem érdekelte, hogy hülyén néz-e ki, ha a fura külsőjével úgy viselkedik, ahogy a szép embereknek kellene.

Másik példa az egyik kolléganőm, aki a legtöbb ember szerint gyönyörű, de nincs semmi önbizalma, mintha ő mást látna a tükörben, mint amit én látok rajta :D Neki az egész lénye olyan, mint egy félénk kislányé, és eszméletlenül aranyos ezzel.

Anyukám, és a férfi kollégáim is azt mondták, hogy ha valaki másképp viselkedik, mint ahogy elvárod az első benyomás alapján, az tulajdonképpen vonzó is lehet, mert érdekes, különleges. Ha te szeretnél szürke egér lenni, akkor lehet, hogy ilyen a személyiséged, és ha meg lennél magaddal elégedve, akkor se vágynál feltűnésre.

De akár magamat is hozhatnám példának, szeretek feketében járni, sminkelni, és nyáron a tetoválásaim is látszanak. Nem egy embertől hallottam már vissza, hogy pozitívan csalódott bennem, mert nem gondolta volna, hogy ilyen külsővel kedves is lehet valaki :D

2016. dec. 17. 12:17
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!