Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Facebookon egy borzalmasan...

Facebookon egy borzalmasan öntelt embert minek tetszikelnek több százan?

Figyelt kérdés

Az illetőnek vagy 100 fotója van ott saját magáról, leginkább a nagy krumpli feje közelről, ami kitölti az egész képernyőt. És ilyeneket ír oda ezekhez a képekhez, hogy néha ő is meglepődik az emberi szépségen.....de ezt halál komolyan írja, semmi vicc nincs sehol, meg az illető se ilyennek tűnik.

És ott van, hogy tetszik kb 180 embernek.

De biztos irigy vagyok, vagy nem tudom.

Amúgy egy kb 40+ -os nőről van szól.



2016. dec. 16. 04:31
 1/7 anonim ***** válasza:
54%
Az ismerősök, rokonok gyakran agyondicsérik az embert kommentben, akinek meg nem tetszik az jóhogy nem ír semmit. :D Néha én is csodálkozok hogy istenítenek meg dicsérnek ronda embereket... Egy idegennek részegen elmeséled az életed nagy fájdalmait, az ismerősök előtt még adod a szépet. Ez ilyen. Jópofi, képmutatás, seggnyalás a végsőkig.
2016. dec. 16. 05:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Ha meg netceleb akkor már alapból a like-ok miatt is nagy az arca.
2016. dec. 16. 05:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
Téged ez nagyon érdekel? Mert én nem figyelem azt aki nem tetszik.
2016. dec. 16. 05:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:

Mert mindkettő (a posztoló és a kommentelő is) alkotmányos jogát gyakorolja!

H&lyének lenni alkotmányos jog!

2016. dec. 16. 06:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
85%
Valószínűleg sok az ismerőse. 1000+ ismerősből jobb eséllyel jön ki a több száz lájk, mint pl az én 290 ismerősöm közül. Az emberek meg nyomják a lájkot, gyakran nem is figyelnek oda. Nekem is megvannak azok az emberek, akik mindig és azonnal nyomják a tetsziket, pedig már vagy 10 éve nem beszéltünk.
2016. dec. 16. 06:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
9%
De ha jól értem, csak abból következteted, hogy nem vicc, hogy nincs szmájli. Én is csomó ironikusat írok szmájlik nélkül, mert szerintem az komolytalan. De az mindegy, a lényeg, hogy úgy ítélsz, hogy nem is tudod.
2016. dec. 16. 22:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:

"De ha jól értem, csak abból következteted"

Nem csak abból következtetem, de ha jobban elolvasod, és megy az olvasás Magyar nyelven, főleg ha tudod is értelmezni, és még gondolkodsz is rajta....na látod, fog az menni...

2016. dec. 17. 14:51

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!