Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Kapcsolat után volt már olyan...

Kapcsolat után volt már olyan valakinek, hogy barátság lett belőle?

Figyelt kérdés

Szakítottam egy lánnyal, mert nem működtek a dolgok de azért közben eléggé megkedveltem mint embert.


Viszont tény még mindig tetszik ,és azért még maradt valami vibrálás szerűség. Csak sajnos tudom ,hogy ez nem igazán segít a dolgokon. Viszont mint embert tényleg nagyon bírom, néha találkozunk is elvagyunk.

Igazából nem látom sok értelmét ennek a barátkozásnak, de mivel nem nagyon tartott sokáig és nem is igazán voltak komoly érzelmek így nem annyira fáj a dolog.



Viszont soha nem voltam így kapcsolat után barátságban senkivel, és nem igazán hiszek ebben az egészben.

A kérdés az lenne, hogy működhet mint barátság?

Arra is van esély, hogy újra össze jönnénk? (mert azért eléggé össze illünk, de már k**a mindegy.)


2016. dec. 17. 12:56
 1/1 anonim ***** válasza:

Lehet barátság, de nem most.

Hosszú idő múlva, amikor már egyikőtökben sincs régóta a másik iránt "vibrálás szerűség"

Ameddig ez van, addig lőttek a barátságnak.

2016. dec. 17. 18:57
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!