Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Hogy lépjek ki a szürke...

Hogy lépjek ki a szürke hétköznapokból?

Figyelt kérdés
Jelenleg vizsgaidőszak van az egyetemen, egyfolytában tanulni kell, aztán félév múlva végzek, de rengeteg kemény tárgy lesz köv. félévben is, a szakdolgozatot még el se kezdtem, de nincs is kedvem hozzá. Közben mindenféle egyéb tennivalóim is vannak, alkalmi munkák stb. Az a baj, hogy kilátástalan teendő hegyek állnak előttem. Folyamatosan teljesíteni kéne, de közben meg semmi jó dolog nem történik velem. A családunk romokban hever, anyagilag jól állunk, de senki sincs valami jó passzban, folyton mindenki veszekszik. Barátaim nagy része külföldön él, vagy párkapcsolatban. Évfolyamtársaimat meg leginkább a tanulás köti le, de majdnem mindenkinek van párja, így a szabadidejüket vele töltik. Párkapcsolati téren nagyon szerencsétlen vagyok, mindig olyan lányba szeretek bele, aki nem viszonozza és mindig olyan lány zúg belém, aki engem nem érdekel. Az más kérdés ,h jelenleg nem is nagyon lenne időm kapcsolatra, meg annyira nem fontos ,h legyen párom, de néha azért jólesne, ha lenne mellettem valaki. Szóval összességében elég szar passzban vagyok, folyton csak tennem kell, de közben semmi jó dolog nem történik ,amiből erőt meríthetnék. Nyáron szoktam utazgatni, bulizgatni, de hol van az még...Az ismerőseim előtt nem mutatom ki, hogy szarul vagyok,mindenki azt hiszi, h nekem milyen jó életem van, sokan még irigykednek is rám. Ha suliban vagyok, jó fej szoktam lenni mindenkivel, laza vagyok, humorizálok, ezért szeretik a társaságomat, de igazán mély kapcsolatokat nem lehet itt kialakítani, mert mindenki elfoglalt(én is).
2016. dec. 18. 17:19
 1/1 anonim ***** válasza:
Lehet, hogy segítene, ha belekezdenél valami hobbiba, akár kreatívba, vagy sportolnál. Van valami, amit ki akarnál próbálni?
2016. dec. 18. 17:27
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!