Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Kedves voltam, erre leüvöltött...

Kedves voltam, erre leüvöltött a ruhaüzleti eladó. Megértem, hogy nagy a hajtás de hogyan engedhet magának meg valaki ilyesmit?

Figyelt kérdés

Márkás ruhaüzletben voltam ahova gyakran járok. Az egyik eladó csaj a földre ejtett-lökött egy csomó mindent, én meg pont ott álltam. Reflexböl azonnal lehajoltam hogy segítsek neki (ha egy idös néni elejti a bevásárlószatyrot az utcán akkor is mindig segítek!).

Erre elkezdett üvölteni (!) velem, hogy mit képzelek én, ne avatkozzak be az ö munkájába, ne akarjam elvenni, meg amúgy is szálljak le róla, ezzel semmit nem érek el nála!

(Hozzátartozik a történethez, hogy bár gyakrabban járok ide, még arcról se ismerem meg az eladókat, meg gyakran is cserélödnek és soha nem kezdtem ki vagy flörtöltem ilyen helyen)

Nagyon szürreális volt az egész, a többi vásárló is csak dermedten nézett. Olyan volt a csaj, mint akinek elgurult a gyógyszere és beképzel mindenfélét. Csak álltam ott, aztán mondtam neki hogy semmi rosszat nem akartam, föleg töle semmit mivel feleségem van és kikérem magamnak ezt a hangnemet és vádaskodást!

A többi eladó nem látta a helyzetet csak odarohantak a kolléganö védelmére és félreértették az egészet. Azt hitték hogy én direkt a földre dobtam mindent amikor bepróbálkoztam a csajnál de nem jött össze. Szerencsére odaszóltak többen is szemtanúk, hogy mi történt. Végül annyit mondtam hogy "na menjetek a ....." (pedig nem szoktam ilyesmit mondani) és elmentem.


Mi a baja az ilyen elmebeteg embereknek? Miért csinálta ezt a hisztit és miért reagálta túl az egészet? Plusz miért hitte, hogy én öt fel akarom azzal szedni hogy a szemem láttára és a lábamra lepotyogott ruhákat felvettem? Ez nem egy romantikus limonádé, maximum ott lehet ez csajozási módszer.


Utólag jól tenném ha visszamennék és kérném a tulajdonost?


2016. dec. 22. 09:34
1 2
 1/17 anonim ***** válasza:
92%
Én beírtam volna a panaszkönyvbe & beszélnék a felettesével. Menjen a gyártósorra, ha ennyire idegbeteg és nem tud normálisan beszélni a vevővel.
2016. dec. 22. 09:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/17 anonim ***** válasza:
91%
Utólag már mindegy, ott helyben kellett volna kérni a panaszkönyvet, azt kötelesek kivizsgálni.
2016. dec. 22. 09:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/17 anonim ***** válasza:
96%
Legfeljebb akkor lehetett volna frissen, most már legyél nagyvonalú...
2016. dec. 22. 09:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/17 Alain Delon ***** válasza:
53%
Ha ennyire zavar, menj vissza és panaszold be a főnökénél. Úgyis tele van már minden üzlet kamerákkal, vissza lehet nézni a szitut.
2016. dec. 22. 10:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/17 anonim ***** válasza:
85%

Utólag már sokat nem tehetsz, aminek értelme is van, max. annyit, hogy írsz egy levelet az üzlet központjába, hogy mikor, hány órakor, és adsz egy személyleírást, hogy hogy nézett ki az eladó, és hogy viselkedett, és hogy ez úton szeretnél nem hivatalos panaszt tenni.

Maximum annyit érsz vele, hogy kapsz egy sajnálkozó levelet, meg egy utalványt, de lehet, hogy még azt se.


Erre mondta azt mindig nagybátyám, hogy aki nem tud mosolyogni, az menjen el vevőnek!

2016. dec. 22. 10:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/17 anonim ***** válasza:
84%

Így utólag már felesleges, úgyis kimagyaráznák, hogy nem volt igazad.

Felejtsd el az esetet is, és az üzletet is. Van még azon kívül bolt... szerencsére.

2016. dec. 22. 10:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/17 anonim ***** válasza:
94%

"Olyan volt a csaj, mint akinek elgurult a gyógyszere és beképzel mindenfélét."


Kezeld a helyén, pontosan ez történt!

Nem normális, vagy idegösszeroppanást kapott a hajtásban.

Ez előbb-utóbb úgyis kiderül, ne foglalkozz vele, az időd drágább!

2016. dec. 22. 10:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/17 anonim ***** válasza:
100%

Ha túl sokat rágódsz rajta, könnyen tönkre teheti az egész ünnep hangulatát nálad, és családodnál is.

Persze, bántó, bosszantó, felháborító, de annyit egyetlen kiborult eladó sem ér meg, hogy az év legszebb családi ünnepét tönkre tegye.

2016. dec. 22. 11:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/17 anonim ***** válasza:
35%

Nah, megjelentek a sértett nőgyűlölők is, akik szerint egy-két esetből lehet általánosítani nők millióit.


Kérdező, sajnos sok eladó csak kényszerből dolgozik ilyen helyeken, és gyakran vetítik ki a nyomorukat a vásárlókra (én is dolgoztam üzletben, akármilyen bunkó volt adott vásárló, akkor is udvariasak voltunk vele).


Őszinte leszek, én így karácsony előtt nem kavarnék be a csajnak, valószínű úgyis lecserélik hamarosan.

Ja és abba az üzletbe az életbe nem mennék többet.

2016. dec. 22. 12:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/17 anonim ***** válasza:
0%
Szerintem ez nem történt meg.
2016. dec. 22. 15:21
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!