Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Hogy tudnám "legyőzni" a...

Hogy tudnám "legyőzni" a mimózaságom?

Figyelt kérdés
Akárhogy próbálom magam elengedni,akkor sem sikerül nemtudom miért. Tudtok valamit javasolni vagy tanácsot adni?
2016. dec. 23. 01:23
 1/8 A kérdező kommentje:
sosem tudok rendesen egy ismerőssel elbeszélgetni normálisan,nemtudom miért. de egy baráttal/haverral akit már jóideje ismerek azzal nincs gond
2016. dec. 23. 01:30
 2/8 anonim ***** válasza:
Mintha engem írtál volna le:DD
2016. dec. 23. 01:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 Carragher_x ***** válasza:
De miért kéne beszélgetni vkivel, akivel végső soron nem is akarsz beszélgetni?:)
2016. dec. 23. 03:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:

Ne akarj megfelelni másnak.

Ha mindenáron erőltetni akarod, akkor kéedezz.. És hallgasd meg a választ.

2016. dec. 23. 08:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:

tudom most jót fogtok röhögni, de gyakorolj a tükör előtt:D működik, mert az olyanoknál mint te (vagy régebben én:D) főleg a szemkontaktussal van a baj.

ennek hiánya pedig erős önbizalomhiányt eredményez

fiú vagy, vagy lány?

2016. dec. 23. 10:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:
gáz de 19f
2016. dec. 23. 12:25
 7/8 anonim ***** válasza:

nem gáz, nekem 17 éves koromig megvolt ez

amúgy ha csak negatívan tudsz a dolgokhoz állni akkor elfelejtheted a változást -hidd el nem akkora ördöngősség

nekem is sokáig tartott rájönni

2016. dec. 23. 14:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
Akkor csatlakoznék a klubba! 16 éves vagyok és a barátaimmal könnyedén, lazán el tudok beszélgetni. A gond akkor kezdődik, amikor egy rég nem látott ismerőssel vagy akár egy olyan osztálytárssal találkozok, akivel nem egy baráti körbe tartozunk. Úgy gondolom, hogy egy buszutat mondjuk elég gáz lenne némán végigülni a suliig, így hát mindig belemegyek a beszélgetésbe, de egész idő alatt azon kattog az agyam, hogy ez nekem nagyon kínos, mert az egész erőltetettnek tűnik és nagyon feszélyezve érzem magam.
2016. dec. 24. 22:53
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!