Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Igaz hogyha egy ember ideges,...

Igaz hogyha egy ember ideges, akkor a szívdobogás hallatára megnyugszik?

Figyelt kérdés

Tehát ha mondjuk van egy gyereked és ideges lesz,és átöleled úgy,hogy a füle olyan helyen van ahol halja és "érzi" úgymond a szívdobogásodat akkor lehetséges,hogy megnyugszik tőle?

(csak úgy érdekel nem saját magamból indultam ki)

A válaszokat előre is köszönöm ☺


2016. dec. 23. 23:39
 1/9 anonim ***** válasza:
Én aztán biztosan nem nyugodnék meg, a sajátom is nagyon idegesít, kissé valahogy irtózok tőle.
2016. dec. 23. 23:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
Hát én a saját szívdobogásomat érezve/hallva inkább csak megijedek mint megnyugszok.
2016. dec. 24. 00:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 aperitif ***** válasza:
A csecsemőket sokszor megnyugtatja, ha az anyjuk szívdobogását hallják, hiszen azt hallották 9 hónapon keresztül, amikor még minden jó volt, ideális volt a környezet.
2016. dec. 24. 00:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
Én van hogy este nem tudok aludni a saját szívdobogásom zajától, ezért be kell nyomnom a TV-t vagy más zajt generálni míg elalszok.
2016. dec. 24. 10:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
A csecsemőkre szokták ezt mondani, igen, de szerintem egy felnőtt embert már nem nyugtat meg.
2016. dec. 24. 11:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:

Én kifejezetten rosszul vagyok a szívdobogásomtól. Olyan kellemetlen érzés, mint amikor mérik a vérnyomásomat, vért vesznek tőlem stb. Néha hason fekszek és úgy dobog a szívem, hogy megemelkedik a mellkasom, de volt már, hogy bele is nyilallt. Brrr.

Ezért minden este addig forgolódok, amíg kényelmesen el nem tudok aludni.

2016. dec. 24. 12:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
Engem a páromé nagyon megnyugtat. Úgy tudok legkönnyebben elaludni, ha a mellkasán fekszem. :)
2016. dec. 26. 09:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim válasza:
Ez egy érdekes kérdés, mert engem pl. egyszerre tud megnyugtatni a szívdobogás és szexuálisan felizgatni, mikor fekszem és füllel hallgatom lefekvéskor egy hölgyét az nyugtató, de ha pl. a fonendoszkópommal a fülemben figyelem a partnernőm szívhangjait miközben izgatom és hallom ahogy a szíve reagál az érintéseimre az nagyon nagyon erotikus és izgató tud lenni!
2016. dec. 27. 11:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 A kérdező kommentje:
hmmmmm....elég érdekes válaszok szüledtek...köszönöm szépen.... ;)
2016. dec. 28. 19:46

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!