Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Az emberek miért tesznek fel...

Az emberek miért tesznek fel megszámlálhatatlab képet magukról facebookra?

Figyelt kérdés

Főleg a lányok de a fiuk is és valami ékezet nélküli szöveget is írnak rá. Egyesek kutyafüleket raknak magukra.

Ezek szeretethiányosak, egót akarnak növelni, megerősítés kell nekik arról hogy szépek? Van olyan ismerősöm aki naponta 5 arcképet is feltölt és 100 like egy béna képre. Az én természetfotóimat senki se kedveli.


2016. dec. 24. 11:08
1 2
 11/12 anonim ***** válasza:
67%

Szerintem két nagy külön kategória létezik.

Az egyik az, akinek a Facebook amolyan munkaeszköz, ezért posztol sok képet magáról. Az egyik ismerősöm fitness edző, és azért tesz fel naponta képeket, hogy az ismerőse, kvázi kuncsaftjai lássák, milyen szuper, hogy ő már ott van a teremben, stb, és milyen fitt, és boldog, és ezzel bevonzza az embereket az óráira. Minden nap tart edzéseket, és ebből él.

A másik típus, a senki se kíváncsi rá, de van 5000 isme ismerőse, amiből személyesen jó, ha ismer 200-at, és mivel erős szeretet, illetve figyelem hiányban szenved, ezért állandóan felrakosgat magáról képeket, mintha lenne élete, stb. És persze sokan lájkolják, mert tudják, hogy cserébe az illető is kedvelni fogja majd az ő képeiket, amikor szeretet és figyelem hiányos a hangulatuk.

2016. dec. 24. 14:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/12 anonim ***** válasza:
75%

Szia!

Elegem van nekem is a fosbúkból, és a sok kreténből, akik ott töltik minden idejüket.


Azt tanácsolom, hogy regisztrálj DeviantArt-ra.

Ez a legnagyobb közösségi oldal képző- és iparművészeknek; amatőröknek és profiknak egyaránt.

Vedd fel a kapcsolatot a magadhoz hasonló fotósokkal.

Előny, ha tudsz angolul, de magyarok is vannak bőven.

Sok sikert!

2016. dec. 25. 00:43
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!