Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Csak szerintem szégyen amit...

Tozser Alex kérdése:

Csak szerintem szégyen amit ezek a fiatal lányok csinálnak?

Figyelt kérdés

14/F

Minden héten lerészegednek, pasiznak, ésha bárki megmeri nekik említeni akkor ő a szar.

Mostanában úgy érzem hogy mindenki hülye..(mármint televan körülöttem az ilyen fajta lányokkal)

Szerintem gyerekes, hogy azért isznak, buliznak hogy menők legyenek..

A multkor is 1 ilyen ismerősömnek megemlítettem hogy szégyen amit csinál, és erre lehordott engem mindennek, meghogy hogy beszélek vele..


2016. dec. 27. 23:44
1 2
 1/16 anonim ***** válasza:
53%
Viszont én őket dugom ;-)
2016. dec. 27. 23:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 anonim válasza:
89%

Nem feladtod megmondani neki hogy ne b***za szét az életét én ráhagynám a másik meg hogy szerintem talán meg kéne tanulnod kommunikálni mert ez így ilyen formában nem müködik

Elmondhatod neki amit gondolsz csak ne így ha meg így akkor ne légyél meglepődve

De amúgy teljesen melletted vagyok

2016. dec. 27. 23:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/16 A kérdező kommentje:

Nem úgy irtam hogy mitcsinálsz baz*meg te ku*va hanem h "Lejaratos magad,meg h gaz

1.Jol teszed hogy dugod őket, ha idősebb leszek beállok a sorba, de ezek csak téneg erre jok.

2016. dec. 27. 23:59
 4/16 anonim ***** válasza:
76%
Nyugodtan mondhatsz nekik véleményt. Te is látod, mit csinálnak, téged zavar, és ha nekik joguk van a zavaró tevékenységhez, neked is jogod van a véleménynyilvánításhoz. Ha pedig te leszel a hibás, mert elmondtad a véleményed, megkérdezehted tőle, hogy miért is?
2016. dec. 28. 00:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/16 anonim ***** válasza:
82%

Ne aggódj, az idősebbek is gyakran ilyen mocskok...

Hát nincs mit tenni.

2016. dec. 28. 00:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/16 anonim válasza:
63%
Alukálj Alex... Mi inkább örülünk neki, hogy ilyenek. Ez nem a tini párkapcsolatok téma. Ez a kemény szexualitás téma.
2016. dec. 28. 00:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/16 anonim válasza:
14%
De a lányok ezt szeretik is. Engem is sokan akarnak dugni..
2016. dec. 28. 00:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/16 anonim ***** válasza:
89%
Fancsibéla mit trollkpdsz?
2016. dec. 28. 00:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/16 Krukutyán Levente ***** válasza:
69%
Azért Alexka te is szívesen dugnád őket, mint mondtad. A különbség, hogy rájuk van kereslet. Hogy szégyen ? Hát igen az valahol, szomorú. De, hogy annyira különböznél tőlük ? Nem hinném. Csak ők megtehetik, te nem. Ha rád tapadnának a nők végigkúrnád egész Hortobágyot.
2016. dec. 28. 02:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/16 anonim ***** válasza:
undorítóak ezen nincs nit szépíteni
2016. dec. 28. 03:40
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!