Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Tenyleg emos vagyok? 13f

Tenyleg emos vagyok? 13f

Figyelt kérdés
Fekete kockas ingbe szeretek oltozkodni,fekete nadraggal sokszor elegemvan az eletbol de azert nem vagom meg magam..bezarkozott vagyok,pesszimista, szeretem a nightcoret es az animet(pyschokat) nagyon erzekeny vagyok es hosszu hajam van..tenylef emos lennek?szt mondta az egyik ismerosom h az vagyok..

2016. dec. 28. 20:29
1 2
 11/19 anonim ***** válasza:
0%

Szerintem te emo vagy de ezt csakis TE DÖNTHETED EL!!! Jo igaz énis mikor metalhead lettem (csak még nem jöttem rá hogy az vagyok) nem tudtam eldönteni hogy mi van. Aztán olvastam egy LaVey féle sátánizmusról szóló cikket meg a Sátán Bibliáját rájöttem hogy már évek óta rohadtul sátánista vagyok. Először a nevelésem miatt olyan rosszul éreztem magam de azóta tökéletes minden. Na de visszatérve a kérdésedre szerintem emo vagy ès az emos fiuk NAGYON helyesek!!! :3

Ha akarsz esetleg ismerkedni/ beszélgetni írj nyugodtan :)

13/L

2016. dec. 29. 10:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/19 anonim ***** válasza:
100%
11-es, te inkább ne akarj itt ismerkedni. Először is nem vagy valami érett az íásodból másodszor, tele van retardáltakkal ez az oldal..
2016. dec. 29. 10:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/19 anonim ***** válasza:

Ne aggódj majd ki növöd!

15/Ex emo

2016. dec. 29. 15:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/19 anonim válasza:
#5 válaszoló! Ha az emo stílust képviseled, akkor egy pózer vagy 😒 13/l/half'n emo
2016. dec. 29. 20:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/19 anonim válasza:
#14 vagyok. Nyugodtan irj nekem, en majd elmondom h mi is van vled mert itt mindenki mond mindent xD
2016. dec. 29. 20:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/19 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat :)
2016. dec. 29. 20:26
 17/19 Eppaz02 ***** válasza:

A leírtak alapján emo vagy. Nálam is így kezdődött el ez az egész. Gyere privát mesélj még egy kicsit.


Ui: 16/f/emo

2016. dec. 30. 05:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/19 anonim válasza:
Miért van az hogy ma már mindenki ide járkál a szubkultúrákkal kapcsolatos kérdésekkel?? Ezt magadnak kell eldönteni hogy te az vagy e vagy sem! (Amúgy én nem ajánlom hogy az legyél mert ez egy nagyon gyökér életérzés...)
2017. jan. 5. 09:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/19 anonim ***** válasza:
Szeretem a feketét,jó párszor ingne vagyok úgyszintén elegem van úgy kb mindenből,visszahúzodó vagyok,nightcoret hallgatok,lelkileg érzékeny vagyok,hosszú hajam van,bár én lány vagyok azért és képzeld..nem tartom magam emósnak :D bár tény tetszik az a stílus
2017. márc. 5. 08:59
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!