Kezdőoldal » Szórakozás » Sztárok, bulvár » Hayley Williams (Paramore)...

K.lau13 kérdése:

Hayley Williams (Paramore) tényleg emós? Vagy csak az idióta tinimagazinokba írták így? Az egyik barátnőm mondta, hogy ott emósként van benne, és nagyon kiakadtam rajta. Ő nem punk-rocker?

Figyelt kérdés
2011. szept. 30. 18:30
1 2
 1/16 anonim ***** válasza:
Egyáltalán nem néz ki emónak, a zenéjüket nem ismerem.
2011. szept. 30. 18:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 A kérdező kommentje:
köszi a választ, akkor legalább nem csak én vagyok eltévedve az emó fogalmát tekintve... egyébként rock zenét játszanak, azt mondjuk nemtom, mennyire emós stílusú még a rockon belül, de a szövegeik egyáltalán nem azok..... nemtom ezt minek írtam, nah szóval köszi a választ :)
2011. szept. 30. 18:42
 3/16 anonim ***** válasza:
100%
Sem neki, sem a Paramore-nak nincs köze az emó-hoz. Nem kell hinni az ilyen tiniszarságoknak.
2011. szept. 30. 18:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/16 A kérdező kommentje:
köszi akkor jól tudom :) hehe montam is barátnőmnek hogy az ilyen tinimagazinok mind csak egy nagy rakás szar, és hogy az én kedvenc bandám, had tudjam már én jobban, de ő ragaszkodott a magazinos szarhoz... nah de majd megmutatom neki ezeket a kommenteket ... hehe :DD egyébként gondoltam, h nem emós, de mondom mi a fene van, más is így gondolja, vagy ez csak az én baráti körömben van így?
2011. szept. 30. 19:09
 5/16 anonim ***** válasza:
100%
Meg hát szokás mindenkit leemózni mostanában, fiúk közül is, aki vasalja a haját, már rögtön emo... :DDD
2011. okt. 1. 00:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/16 A kérdező kommentje:
jah igen... pedig szerintem tök jól néz ki:)) már nem az emó, hanem ha kivasalja vki a haját..... mondjuk nemtudom, igazából sokan anélkül mondják vkire, hogy egyáltalán tudnák, tulajdonképpen hogy néz ki egy emós... :)))
2011. okt. 1. 10:20
 7/16 anonim ***** válasza:
0%
Nem emo, de egyáltalán nem is punk-rocker. A rockhoz meg nem nagyon van köze a zenéjének...inkább pop, jameg' divatzene.
2011. okt. 31. 19:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/16 anonim ***** válasza:
Valami klippben úgy nézett ki egy banda tag mint valami Tokyo Hoteles kripta szökevény, de szerintem nem emós. Igazi vad, szexi punk-rocker csaj! :D
2012. aug. 8. 10:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/16 A kérdező kommentje:

Kösszi a választ :D:D Tokio Hotel? Ajjaaaajj.... Az már nagyon gáz volna :DD


Egyébként azóta bennem is tudatosult már, hogy abszolút nem ez az igazi rock. A Punkról fogalmam sincs, szóval.... De rájöttem már én is, hogy hol kezdődik a rock, és az m,essze nem ez. Inkább mint Jimi Hendrix, Led Zeppelin...


Bocs ha megsértek valakit, de közben rájöttem én ios :DD


Köszönök minden választ, ezek szerint egész biztos, hogy nem emo :DD És mégegyszer bocsi :DD

2012. aug. 10. 20:40
 10/16 anonim ***** válasza:
Nem tudom, olyan van -e hogy soft rock, mert akkor talán oda lehetne sorolni.
2012. aug. 14. 14:42
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!