Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Mit tegyek, hogy merjek...

Mit tegyek, hogy merjek bolDog lenni?

Figyelt kérdés

Sziasztok! 17 éves srác vagyok. Az életem jó, alakul valami egy lánnyal, éltanuló vagyok,tök sok jó barátom, haverom van, pénzügyeim is jól állnak. Viszont egyszerűen nem merek boldog lenni, szándékosan nem merek, mert félek, hogy akkor valami nagyon elromlik az életemben, mert hány olyan van, hogy olyan boldog volt és összeomlott az élete, vagy akkor lett súlyos beteg.

Na igen, ez a másik, szinte folyamatosan félek (nem kórosan, csak gondolati szinten), hogy valami súlyos betegségem van/lesz (rák), és ezért sem merek boldog lenni. Valami vélemény, tanács!

Szép estét nektek! :)


2016. dec. 29. 20:16
 1/1 anonim válasza:
Szerintem élvezd az életet. A leírtak alapján biztos nem gondolnék arra, hogy mi van, ha történik valami rossz. Csalódtál már nagyot? Vagy történt egy szomorú csapás veled?
2017. jan. 1. 15:54
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!