Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Több nap könnyed cuki beszélge...

Több nap könnyed cuki beszélgetés után miért nem válaszol a lány az üzeneteimre?

Figyelt kérdés
Több napja beszélgettem egy lánnyal aztán egyik napról a másikra nem akar válaszolni nekem. 32 éves én 35. Lányok 30 ev felett...adjatok már nekem erre értelmes magyarázatot. Semmi rosszat nem irtam neki.

2016. dec. 30. 21:15
 1/6 Clay Morrow ***** válasza:
30%
Majdnem rájött a férje és lelécelt.
2016. dec. 30. 21:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
100%

Mi az hogy "könnyed, cuki beszélgetés"? :D


Amúgy simán lehet megunta és lépett tovább.

2016. dec. 30. 21:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
100%
Nővel. Nem lánnyal, nővel beszélgettél. Mivel csak tippelni lehet, hát azt mondanám, hogy rájött mennyire éretlen vagy. 30 felett nem cuki beszélgetésre vágyunk ismerkedésnél valakivel, aki lányként gondol ránk. De ez csak tipp. Bárhogy is, valamivel elriasztottad, méghozzá úgy, hogy szerinted minden szuper volt, tehát nagyon nem figyeltél az ő igényeire, visszajelzéseire.
2016. dec. 30. 22:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:
Ez is lehetséges. Jelenleg a miertre lennek kívancsi. Normál beszélgetes. 😊
2016. dec. 30. 22:06
 5/6 A kérdező kommentje:
22:06. Köszönöm. Ez egy hasznos vàlasz volt. Nem cuki beszélgetes volt, nőkent neztem rà. De ezekszerint valamit elrontottam. Mondjuk ket nap alatt nem derült ki semmi "igény".
2016. dec. 30. 22:09
 6/6 anonim ***** válasza:
47%
Próbáljunk pozitívak lenni! Lehet csak menstruál...
2016. dec. 30. 23:30
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!