Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Hogyan tanulhatnék meg spórolni?

Hogyan tanulhatnék meg spórolni?

Figyelt kérdés

Komoly probléma velem, hogy szeretek színvonalasan élni.

Ha megtetszik egy ruha a boltban, és tudom, hordani fogom, megveszem. Ugyanígy a kozmetikumok.

Emellett kávé, édesség út közben, kávézókban. Szórakozás, utazás, éttermek...

Egy hónapban annyit költök magamra (vagy néha magunkra, hiszen van, hogy én hívom meg ide-oda a párom, vagy veszek neki ruhát), amiböl egy 2 gyerekes családot fenn lehetne tartani. Ha nagyon szàmokban akarok gondolkodni, akkor úgy 100 ezret.

Persze saját kereset, félre is teszek (50-60 ezret per hó), lakbért, rezsit is fizetek, de akkor is.

Hogy tanulhatnék spórolni, ha egyszer megszoktam, hogy nem kell?


22N


2015. okt. 18. 15:01
 1/4 anonim ***** válasza:
Akarat használattal.
2015. okt. 18. 15:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

Mennyit költesz komolyan?

Én is járok ilyen helyekre de nem szórok el ennyit.

Mennyi ruhát veszel, minek? Mindennnap más szettben jársz? Nekem is van sok ruhám de már annyi van hogy elég..Hol vásárolsz ruhát?

Én azt csinálom hogy ha valamit kinézek azt megprobálom majd gondolkodom rajta ha pedig tényleg érzem hogy szükségem van rá akkor megveszem.

24N

2015. okt. 18. 15:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:

Mégis mit dolgozol 22 évesen, hogy 60e-et félre tudsz tenni, 100at elversz egy hónapban hülyeségekre, és még kajálni is tudsz+rezsit, lakbért fizetni?



Nem ott kezdődik a színvonal, hogy ami megtetszik azt megveszed!

2015. okt. 18. 19:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Akkor hol kezdődik 22 évesen önállóan?
2015. okt. 18. 21:37

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!