Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Mi a véleményetek egy ilyen...

Mi a véleményetek egy ilyen nőről?

Figyelt kérdés

Egyetért a női egyenjogúsággal, ennek ellenére nem feminista a szó mai értelmében (tehát nem femináci.) Tiszteli a férfiakat, de persze nem feltétel nélkül mindenkit, hanem azt, aki intelligens. Szeret olvasni, utazni, nyelveket tanulni, és számítógépes játékokat játszani. Főzni úgyszintén szeret, de nem vonzza a gondolat, hogy otthon ülő anyuka/tipikus háziasszony legyen.

Alapvetően empatikus, viszont csak kevés ember érdekli igazán. Ambiciózus, és ebből adódóan talán túlzottan perfekcionista is.

Külsőre nőies, de mint beszélgetőtéma, a tipikusan női dolgok általában hidegen hagyják. Szereti a macskákat és bármit, ami poszt-apokaliptikus.


(Na ez most remek társkereső hirdetésnek hangzott.)Persze nyilván magamról írtam. Mi a véleményetek erről? Azért kérdezem, mert gyakran úgy érzem, hogy nem tudok rendesen beilleszkedni. Pedig, bár rengeteg emberrel nem tudok egy hullámhosszra, azért szeretnék szeretettel fordulni másokhoz. Így talán van valami, amin változtatnom kéne, csak eddig nem vettem még észre.



2016. dec. 31. 09:14
1 2
 1/16 anonim ***** válasza:
Mintha engem írtál volna le kivéve a számítógépes játékos részt mert nem játszom velük..
2016. dec. 31. 09:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 anonim ***** válasza:
100%

"Csak keves ember erdekli igazan" -akkor nem irnal ki egy ilyen kerdest.

Az irasod alapjan talan lehetnel lazabb, konnyedebb, de egyebkent nincs nagy baj veled szerintem :)

2016. dec. 31. 09:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/16 anonim ***** válasza:
Nekem tul kimert, tul jol meghatarozhato,es nem is olyan, mint amilyennek en tartom az idealist! Szerintem a humor az egyik legfontosabb.
2016. dec. 31. 09:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/16 anonim ***** válasza:
92%

"és bármit, ami poszt-apokaliptikus."


Például beszélhetnél magyarul :-)

Gyerekkoromban azzal szórakoztam, hogy városi lány létemre vidéken, az ismerősök előtt olyan szavakat használtam, amit garantáltan nem ismertek, ezzel is a "felsőbbrendűségemet" fitogtatva...

Aztán rövid időn belül rájöttem, hogy mekkora butaság, amit csinálok és "leszálltam a földre", abbahagytam - rögtön más lett az emberek befogadása is :-)

2016. dec. 31. 09:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/16 anonim ***** válasza:
100%

A macskák szeretete nem tipikusan női dolog?:)

poszt-apokaliptikus...ok:)

Nem ismerlek,csak sejtem,hogy nagy egyéniségnek tartod magad.Engem néha idegesítenek az ilyen nők,igaz férfiak is.Mert mindenki marha nagy individuum,csak nekem épp ezért érdektelenek,unalmasak,mert nem látnak ki a saját sz-ros egojuk mögül,de azt hiszik,hogy mindenki csodálja őket,közben gyártósoron is készülhettek volna.

Persze ez csak az én véleményem,ha nem inged....

Megértem,hogy az unintelligens férfiakat nem tiszteled.

Mondjuk nálad mit jelent ez pontosan?


"Alapvetően empatikus, viszont csak kevés ember érdekli igazán."

Ez teljesen rendben van,nem is hinném el az ellenkezőjét:)

Ha mondjuk társkeresőben olvasnám ezt az egész szöveget,hát nem írnék egy perfekcionista nőnek,abból számomra nem lenne harmonikus párkapcsolat.

35

2016. dec. 31. 09:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/16 anonim ***** válasza:
100%
A feminista jelenleg pontosan azt jelenti, amire hasznalod: vagyis azt, hogy hisz a ferfiak es a nok egyenjogusagaban. A feminaci szo pedig magaban foglalja, hogy radikalis feminizmusrol van szo.
2016. dec. 31. 10:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/16 anonim ***** válasza:
A "femináci" nem feminista.
2016. dec. 31. 10:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/16 anonim ***** válasza:

Mivel csak pozitívumokat írtál, gondolom mániákusan maximalista lehetsz és minden vágyad, hogy szeressenek. Ez persze nem gond, mindenki így van vele... De így véleményt nem igazán tudunk alkotni, mert én is leírhatom a pozitív tulajdonságaimat, és kiderülhet, hogy tökéletes vagyok szinte mindenki számára, de ez nem igaz.

Ne akard mások véleménye alapján megítélni önmagadat. Szeresd magad! Akkor minden rendben lesz:)

2016. dec. 31. 10:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/16 anonim ***** válasza:
Mit gondolok? Azt, hogy súlyos megfelelési kényszer jellemző rád, bár azt gondolod, hogy autonóm személyiség vagy. A legfontosabb változtatás az lenne, hogy szabadulj meg ettől, építsd fel a belső biztonságodat, függetlenségedet, mert ettől fogod jól érezni magad úgy, ahogy vagy.
2016. dec. 31. 10:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/16 JulesM111 ***** válasza:
Mint egy átlagos lány a buszon, vagy belebotlunk, jobban megismerjük, vagy csak szimplán megállapítjuk, hogy jó a s@gge.
2016. dec. 31. 10:18
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!