Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Neked mi a véleményed egy...

Neked mi a véleményed egy ilyen nőről?

Figyelt kérdés

Egy átlagos napja:

10 óra: felébred, vásárol, eszik, mosogat, állatait eteti, felöltözik, és hasonló apróságok.

12 óra: Netezik

14 óra: Gitározik

15 óra: Játszik (konzolokon)

18 óra: eszik, állataival foglalkozik.

19 óra: netezik

20 óra: játszik

23 óra: gitározik

éjfél: játszik

2 óra: vacsi, zuhany

3 óra: alvás


Ez egy felnőtt nő átlagos napja... neked mi a véleményed ez alapján róla? Szerinted ez egy rossz életmód? Te leírnád egy napod ehhez hasonlóan?


2016. aug. 18. 14:09
1 2 3
 1/23 anonim ***** válasza:
100%
nem tom, nem jar iskolaba vagy dolgozni? 😄
2016. aug. 18. 14:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/23 anonim ***** válasza:
100%
Suli, munka vagy valami hol marad? Vagy eltartja valaki?
2016. aug. 18. 14:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/23 health visitor ***** válasza:
100%
Az a véleményem, hogy mázlista. :) Huszonévesként az én napom nagyjából így néz ki: suliidőben (főiskola) : 5-6- felkelek. 8-9-től 3-4-ig suliban. 5-7-evés, internet. 7-8-9 változó, ilyenkor vagy tanulás, vagy edzés, vagy filmnézés, 10 körül tisztálkodás és alvás.. De ha dolgozok, akkor is kb ugyanez, csak suli helyett meló. Általában pénteki szombati napom szokott olyan lenni, mint amit te leírtál. Az, hogy mennyire rossz az általad leírt életmód... alapvetően szerintem nem jó ilyen későn lefeküdni, meg elég unalmas is lehet egész nap csak ennyit csinálni, de ha az illetőnek megfelel, akkor hajrá. :)
2016. aug. 18. 14:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/23 anonim ***** válasza:
15%

Semmirekellő. :) Hacsak az "állatait eteti" nem egy csorda tehént jelent és egy kondát. :)


6 óra: kelek, keltem a gyerekeket, elkészülünk a napra

7 óra: indulás bölcsibe, suliba, munkába

7:30-16:00: munka az irodában

16:30: felveszem a kicsit a bölcsiben

16:30-tól 19:00: bevásárlás, játszótér, házimunka otthon, orvos a gyerekeknek (ha szükséges)

19:00 : vacsora, fürdés

20: 00: lefekvés, tévézés, chatelés barátokkal

2016. aug. 18. 14:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/23 anonim válasza:
95%

Miért kell így beosztani az időd? nálam ez mar alapból veszett ügy..=D (baromság, hülyeség, nem ésszerű..xO)

Csinald azt es akkor ami jol esik...ne oszd be az időd.

És sose dolgozz sokat...x))

2016. aug. 18. 14:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/23 anonim ***** válasza:
92%
Egész nap csak tesped. (netezik, gitározik, játszik)...nem csinál semmi hasznost.
2016. aug. 18. 14:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/23 anonim ***** válasza:
100%
Ez valami Sims karakter napi beosztása?:D
2016. aug. 18. 14:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/23 A kérdező kommentje:

Ja, olyan mint egy sims karakter... hát, lehet hogy haszontalan az egész napja... van ilyen, de legalább azt csinálja mindig amit szeret. :o

4-es: neked ez az élet jó? Mert te pl csak a kötelességeid teszed, hol marad a szórakozás? Arra nincs szükséged vagy lemondtál róla mikor besikerült a gyerek?

2016. aug. 18. 14:54
 9/23 anonim ***** válasza:
73%

4-es vagyok. Nem besikerült a gyerek! :) Két tervezett gyerekem van, akik a boldogságot jelentik számomra.

Hétvégén szórakozom a gyerekeimmel. Strandolunk, biciklizünk, falat mászunk, kirándulunk, elmegyünk csak úgy vonatozni, vidámparkba, hasonlók... Szombat esténként randizom.

És igen, nekem ez így jó. Számomra jó érzés, hogy hasznos az életem. Engem az nem tenne boldoggá, hogy tespednék egész nap.

2016. aug. 18. 14:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/23 anonim ***** válasza:
53%
Majdnem, mint én. Gitár, konzol nincs. Több idő megy az állatokra és netes játékra.
2016. aug. 18. 14:59
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!