Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » A férfiaknak miért nem lehet...

A férfiaknak miért nem lehet olyan szép fenekünk, mint a csajoknak?

Figyelt kérdés

Először is jelzem, hogy hetero vagyok, csupán kíváncsi vagyok, hogy most ez színtiszta genetikai/nemi jellemvonás vagy esetleg ha a pasik úgy étkeznének/edzenének, akkor lenne esély hasonló fenékre?

[link]

Vagy a feminin alkatú srácoknak (pl. én 53 kilóval) lenne esélye ilyen fenékre? Márcsak abból is kiindulva, hogy nekem alapból nőies az alkatom és nem vagyok képes komolyabb izomtömeg növelésére, de talán egy egészséges férfitól eltérő genetikám miatt akár nekem is lehetne ilyen fenekem. Mit gondoltok?



2017. jan. 1. 13:14
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
76%
hogy ne lehetne, ha edzel rá, feszes, kemény lesz, csak sokan tényleg ellustulnak, felszedik a kilókat és eltűnik a jó fenék. a szőrt meg lehet borotválni, gyantáztatni
2017. jan. 1. 13:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim válasza:
74%

Szia! Igen megvan az esélye sőt tuti! A lányok is edzenek a fenekükre :) nehogyazthidd hogy magától ilyen.

Naponta gugolj 50 et és egy hónap mulva már sokkal jobb lesz :) /l

2017. jan. 1. 13:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:

én fiú vagyok, nem feminin, mégis jó fenekem van egyesek szerint

persze fiúként nézve

2017. jan. 1. 13:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
95%
Szerintem óriási különbség van egy jó női fenék, és egy jó férfi fenék között. A női fenék formája lágy, alakja félgömbre hasonlít, sokkal több zsírszövetet tartalmaz, a férfi fenék inkább szögletes, lapos, izmos. Ez genetika, mint ahogy hatalmas különbségek vannak egy női mellkas és egy férfi mellkas között is.
2017. jan. 1. 13:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
21%

Mondjuk ki kéne szedni a fejeket a liberós gondolkodásból.

Némi jelleg. Ez a szó igenis létezik és valós különbségeket jelent férfi és nő teste között. Egyenlőség ide-vagy-oda.

2017. jan. 1. 14:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
100%

A férfiaknak is lehet szép formás fenekük.

Viszont azt vedd figyelembe, hogy a nők fenekében sokkal több a zsírszövet, amitől gömbölyűbb, feszesebb lesz a nők feneke. Miért? Azért mert pl hízásnál a férfiak általában a hasukra híznak, míg a nők a fenekükre.

Nézz csak meg egy kövér férfit és egy kövér nőt. Míg a férfinak a hasa lesz nagy (nem csak előre, oldalra is), addig a nőnek hatalmas feneke lesz.

2017. jan. 1. 14:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:

Simán lehet ilyen fenekük. :) Persze ez részben alkati kérdés, részben edzésen is múlik. Na meg egyáltalán nem mindegy, mibe van csomagolva. :) A csajoknak is nagyon feldobja a formát egy jól megválasztott tanga, vagy brazil tanga. Ugyanígy a fiúknak is szintén feldobja és kiemeli a formákat egy hozzá illő tanga. :)


Nekem is elég kerek és formás, hasonlóan a képeden lévő csajhoz, csak kicsit kisebb, mert én is vékonyabb alkatú vagyok. Barátnőm nem véletlenül imádja amikor tangában lát, vagy fenékre feszülős farmerban. :) Érdemes gyúrni a kerek, formás, feszes fenékre, mert a csajoknak nagyon bejön. :)



Itt egy pár link egy két formásabb fenékről:



[link]



[link]



[link]



[link]



[link]



[link]



[link]



[link]



[link]



[link]



[link]



[link]



[link]



[link]



Itt pedig pár farmeros kép:



[link]



[link]



[link]



[link]



[link]



[link]



[link]

2017. jan. 1. 18:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 Sunshinedoll ***** válasza:

Pedig sok férfinak van nagyon jó feneke. Nyilván, ha valaki rendesen edz lábra, az segít, de sokat számít a genetika is.

Attól még, mert feminin vagy, miért ne lenne egészséges genetikád? :D Izomtömeget mindenki tud felszedni, csak van, aki nehezebben. Ha nekem sovány, gyors anyagcseréjű nő létemre sikerült, akkor bárkinek menni fog.

2017. jan. 2. 10:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
A férfiaknak is lehet formás fenekük. Viszont a másodlagos nemi jelleg miatt a férfiaknak inkább szögletes, míg a nőknek kerekded, legömbölyített idomaik vannak. Ez leginkább a vállon figyelhető meg, de tetten érhető máshol is.
2017. jan. 2. 15:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
7: wow, te biztos full izom gyúrós srác vagy:-D.
2017. máj. 10. 19:13
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!