Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » A férfiaknak miért nem lehet...

A férfiaknak miért nem lehet olyan szép fenekünk, mint a csajoknak?

Figyelt kérdés

Először is jelzem, hogy hetero vagyok, csupán kíváncsi vagyok, hogy most ez színtiszta genetikai/nemi jellemvonás vagy esetleg ha a pasik úgy étkeznének/edzenének, akkor lenne esély hasonló fenékre?

[link]

Vagy a feminin alkatú srácoknak (pl. én 53 kilóval) lenne esélye ilyen fenékre? Márcsak abból is kiindulva, hogy nekem alapból nőies az alkatom és nem vagyok képes komolyabb izomtömeg növelésére, de talán egy egészséges férfitól eltérő genetikám miatt akár nekem is lehetne ilyen fenekem. Mit gondoltok?



2017. jan. 1. 13:14
1 2
 11/11 anonim ***** válasza:

#7 vagyok:


Gyúrós nem vagyok, sőt inkább vékonyabb alkat, de a seggem formás. :) És ha már jól néz ki, akkor felveszem a feszülős farmerokat is ami előnyösen kiemeli a formáját. :) Ugyanígy vagyok a tangával is, ami szintén kerekít rajta. :)

2017. máj. 10. 20:54
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!