Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit gondoltok egy olyan lányról, aki ennyire egyoldalúan nézi a párkapcsolatot?

Figyelt kérdés

A párjának állandóan felemlegeti, hogy hibái vannak és nem érzi az igazinak, de nem mond konkrétumokat. Gyakran megsértődik, ha valami nem tetszik neki. Ilyenkor a párja békül ki vele, kedveskedik, nem akar veszekedést, de a lány erről a jövőben megfeledkezik, mindig csak azt hajtogatja, hogy ő nem tesz semmit a kapcsolatért. Lényegében azt akarja, hogy a saját akarata mindig érvényesüljön, elvárja, hogy a párja megváltozzon miatta, de ő nem foglalkozik a másik véleményével.

Fiúk és lányok is írhattok, mi a véleményetek róla? Mit gondoltok, talál magának valaha párt?


2012. dec. 26. 22:39
 1/4 anonim ***** válasza:
Egy párkapcsolat két emberen múlik.Mindkét embernek el kell fogadni a másik hibáit,mindkét embernek kell tennie a kapcsolat fenntartásáért,optimális esetben ugyan annyit,ha az egyik fél,elvárja,hogy a másik változzon miatta,akkor kénytelen lesz elfogadni,és megérteni,hogy ugyan ilyen mértékben,tőle is el fogják ezt várni.Legalább is egy utópisztikus világban.Ami manapság van,az meg...Szóval még ő is találhat magának valakit.
2012. dec. 26. 22:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Ez a nő nem tekinti semmibe azt akivel él. No most vagy a pasi szolgált rá valamivel, vagy alapjáraton a csaj a pasi pénzére utazott.Érzés összetartozás nincs.
2012. dec. 26. 22:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:

2-es, nem a pénzére ment rá, az elején volt szerelem, de egy idő után állítólag kiszeretett a fiúból, és ezt fel is emlegette neki. Viszont az elejétől fogva úgy viselkedett, ahogy leírtam, talán azért szeretett ki a másikból, mert ő nem akart megváltozni, legalábbis úgy nem, hogy a lány nem változik semmit.

Azóta egyébként szakítottak (innen a kérdés, hogy találhat-e magának valakit ilyen hozzáállással?), amit a lány mondott ki.

2012. dec. 26. 22:49
 4/4 anonim ***** válasza:

Bizonyos értelembe én is ilyen nő vagyok. Eddig sosem voltam, de a jelenlegi párommal már az elején félresiklottak a dolgok. Vagy is nem siklottak félre, csak előjött a valódi, gyerekes énje, ami nekem nem tetszett és szerettem volna megváltoztatni. Egy évembe telt, mire elfogadtam hogy nem fogom tudni megváltoztatni, viszont én így nem vagyok boldog, tehát lépésre szántam el magam, véget akartam vetni ennek a kapcsolatnak. 1-2 hétig nem beszéltünk, aztán úgy döntöttünk adunk mégegy esélyt ennek a kapcsolatnak. Bármennyire is fájt a szívem, belementem. Én nem azért voltam egy hárpia, mert nem szerettem őt, hanem azért, mert nem voltam boldog mellette.


Amióta megérezte, hogy én így tényleg nem boldogulok mellette és tényleg jobbnak látom, ha vége lesz, azóta ezerrel teper. Nem kell nagy dolgokra gondolni, csak apróbb figyelmességek, keres, ír néha egy sms-t, én vagyok neki már az első, nem tesz mindent elém stb. Nekem ennyi változás bőven elég ahhoz, hogy újra szeretni tudjam őt és ne legyek többé egy akaratos követelőző liba. A vitánk óta mindketten változtunk és ez határozottan jót tett a kapcsolatunknak.

2012. dec. 27. 11:38
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!