Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Mit gondoltok az olyan emberrő...

Mit gondoltok az olyan emberről, aki ezeket mondja?

Figyelt kérdés

Focista az illető


"Nem szeretnék olyan helyre menni, ahol könnyebb lenne a helyzetem"


"Talán én voltam az egyedüli, aki csalódott volt, hogy nem kerültünk még nehezebb csoportba és kaptunk nehezebb ellenfeleket"


Ráadásul, mikor megsérült, nem tartotta be az orvosi utasításokat, mindig hamarabb visszajött, mint szabadott volna, és fájdalomcsillapítókat nyomott magába, hogy ne érezze, és több félét szedett, rájuk szokott, nagyon keményen csinálta. Mostanra meg egy lelki roncs, de még mindig hisz a mesékben. Mindig rosszul dönt.


Mi a véleményetek az ilyen emberről?



2017. jan. 2. 14:32
1 2
 11/15 A kérdező kommentje:
azt kellene, ebben viszont nem értem meg őt. Visszament a nevelőcsapatához, de ez a lehető legrosszabb döntés volt, mert eleve nem jó visszatérni a korábbi csapatba. De annyira ragaszkodott hozzá. Talán az lehet az oka, hogy hisz még a mesékben
2017. jan. 2. 15:22
 12/15 anonim ***** válasza:

Ha le leszek pontozva, akkor is ezt gondolom, csak szolok elore.

Szanalmas, onkentes martirnak tartom, aki nem ismer azt a mondast, hogy segits magadon es isten is megsegit... csak direkt szenvedteti allandoan magat es varja, hogy majd ezert vallba veregeti valaki es a kezebe ad egy taskat a millioival... kb

Nem birom az ilyeneket

2017. jan. 2. 15:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/15 A kérdező kommentje:
Utolsó, igazad van, ezért is irtam oda a mazochizmust a kulcsszavak közé.
2017. jan. 2. 15:52
 14/15 A kérdező kommentje:
még annyi h valóban mazochista, de nincs minden rendben nála, orvosi eset
2017. jan. 2. 16:24
 15/15 anonim ***** válasza:

Szerintem egyedül a második mondata szimpatikus, a többi alapján tipikus mártír.

Nem akarlak megbántani, elhiszem, hogy te ismered, és jó ember. De mivel ennyi dolgot írtál róla, és ez alapján kérdezted a véleményünk, nekem ezt kell leírnom.

2017. jan. 4. 16:06
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!