Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Hogy válhatott a társadalomban...

Hogy válhatott a társadalomban közutálat tárgyává egy olyan személyiségtípus, ami az emberek 20-30%-ára jellemző?

Figyelt kérdés
Az introvertált személyiségtípusra gondolok.

2017. jan. 2. 15:27
1 2
 11/13 anonim ***** válasza:

Introvertált vagyok, leszbikus, szemüveges és bölcsész. Kapásból mennyi dolog, ami miatt kiközösíthetnének, de nem teszik.

Vagy nagyon rossz emberekkel veszed körül magad, vagy nagyon rosszul látod a világot.

2017. jan. 4. 15:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/13 anonim válasza:
Engem meg nem érdekel, hogy ki mit gondol.
2017. jan. 26. 12:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/13 anonim ***** válasza:

Szerintem igaza van a kérdezőnek. Az iskolában mindig megtaláltak a nagy pofájú emberek és állandóan kaptam a beszólásokat, hogy miért vagyok olyan csrndes, miért nem szólalok meg, ehhez képest ha elmondtam valamivel kapcsolatban a véleményemet, lehurrogtak, hogy "máskor kussba vagyok, most mit szólok már bele"...Volt, hogy új osztálytársunk lett és úgy mutatott be neki az egyik oszt.társam, akivel addig köszönésen kívül még egy szót se beszéltünk mellesleg, hogy "az XY, őt hagyd, fogyatékos, egész nap meg se szólal, csak rajzol meg olvas..."

De volt, hogy a fülem hallatára beszélték ki az egyik barátnőmet, aki szintén elég visszahúzódó, hogy milyen idegesítő már, hogy állandóan animékről meg koreai sorozatokról beszél nekem (nem értem, ebben mi az idegesítő, nem hozzájuk beszélt, hanem hozzám és nem is kiabálta túl az osztályt szünetekben, szóval ha valakit idegesített is ez, az szándékosan hallgatta, miről beszélünk, hogy legyen mibe belekötnie..), meg hogy mindenből 5-ös tanuló, mekkora stréber, biztos nincs is élete a tanuláson kívül..

Szóval én is azt tapasztalom, hogy az ilyen embereket utálják, vagy az én környezetem van tele bunkókkal.

2018. febr. 28. 07:53
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!