Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Buták-e azon emberek, akik...

Buták-e azon emberek, akik így "cenzúráznak"?

Figyelt kérdés
Sokszor látom, hogy valaki ír egy káromkodást, amit teljesen kiír, de úgy cenzúrázza önmagát, hogy beír egy csillagot a szó közepére. Ehhez mennyire kell idiótának lenni?
2017. jan. 3. 07:57
 1/10 anonim ***** válasza:
100%
Automatikus tragarsagszuro van a gyk-n. Nem enged kiirni ronda szot, ezert kell modositani.
2017. jan. 3. 08:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
100%
A rendszer automatikusan kiszűri a káromkodásokat, azért kell elváltoztatni. Próbálj meg káromkodva válaszolni, nem fog menni máshogy.
2017. jan. 3. 08:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
89%
És ahhoz mennyire kell hülyének lenni, hogy ne fogd fel, hogy valaki káromkodni akar, és azt akarja, hogy te lásd, de a Gyakori nem engedi? Mert például ezzel nyomatékosítja a "nagyont", ami önállóan a partnerrel szemben már kevés volna?
2017. jan. 3. 08:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
90%
B***, te tényleg ennyire r*** vagy?
2017. jan. 3. 08:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 A kérdező kommentje:
Nem csak gyakorin láttam, hanem akár facebookon is, de köszönöm az értelmet :D
2017. jan. 3. 08:25
 6/10 anonim ***** válasza:
38%
Szerintem ez egy stiluselem. Mint a szmajli. Ne kapd fel a vizet. Ilyen erovel felesleges karomkodni is. (Es tenyleg.)
2017. jan. 3. 08:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
41%

A facebook-on megint más a téma. Ott tényleg öncenzúra miatt csillagoznak, mert káromkodással próbálják nyomatékosítani a mondandójukat viszont nem akarnak bunkónak tűnni.

Egyébként sok helyen lehet olvasni, hogy az őszinte emberek gyakrabban káromkodnak és aki nem káromkodik vezetés közben, az nem is figyel oda eléggé...

Ezzel teljesen egyetértek.

2017. jan. 3. 08:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
100%

"aki nem káromkodik vezetés közben, az nem is figyel oda eléggé...

Ezzel teljesen egyetértek."

Ostobaság ezzel egyetérteni, egyszerűen van aki higgadt típus és az élet apróságai nem idegesítik fel.

2017. jan. 3. 09:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
28%

#8 - az utakon minden pillanatban kockáztatod az életed, egyszerűen azért, mert a közlekedésnek vannak más résztvevői is, és hát olyanok, amilyenek. Azért ezt nem gondolom apróságnak. Persze ettől még nem kell(ene) káromkodni.

Aki vezetés közben káromkodik, az káromkodik vacsora, beszélgetés, sport, tv, akármi közben is. Így fejezi ki a pillanatnyi érzéseit.

2017. jan. 3. 09:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 A kérdező kommentje:

#6 dehogy kaptam fel a vizet, ha a válaszomra értetted, az első két hozzászólással semmi bajom nem volt :)

Én sajnos-nem sajnos elég sokat káromkodom, még ha igyekszem is visszafogni magam, viszont úgy vagyok vele, hogy ha egy adott oldal nem engedi, mint akár a gyakori, szimplán moderálom magam, és kerülöm azon szavakat, mert még úgy is komolyabbnak tűnik 1-1 kérdés, mintha meglátom ezt a szó közepére csillag vagy akármi formát.

Máshol meg nem 6 éves gyerekekkel beszélek, ahol esetleg vigyáznom kéne, így ott szabadabban írogathatok bármit.

2017. jan. 3. 12:36

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!