Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Szerintetek nincs görcsösen,...

Szerintetek nincs görcsösen, erőltetve, túltolva ez a "gondolkodj pozitívan" meg ezek a tutit megmondó "life coach" emberek a facebookon?

Figyelt kérdés

Már mindenhol csak a legyél pozitív éjjel nappal, minden körülmények között, mindig legyél erős, soha ne legyél negatív dolgokat lehet olvasni. Nekem "sok" csak már ez az erőszakosan túltolt pozitívság, meg vonzás törvénye stb?

Mi a véleményetek?


2017. jan. 2. 11:05
 1/5 Sunshinedoll ***** válasza:
76%

De :D

El tudom képzelni, egy depressziós embernek mennyire hasznos a "csak légy boldog! csak gondolkodj pozitívan, és minden jó lesz" sz-rduma :D


Legyél pozitív csendben, nem értem, miért kell ezt reklámozni? :D Akinek rossz napja van, biztos nem attól érzi majd magát jobban, hogy elolvasott egy "DREAM BIG" posztot.

2017. jan. 2. 11:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
66%
Túl van lihegve az egész. A megmondóemberek nálam le is vannak tiltva.
2017. jan. 2. 11:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
68%

Dee marhára elegem van már belőle. Én realista vagyok, semmi bajom a pozitív emberekkel, de emiatt nem kell álomvilágban élni, átesni a ló túloldalára.

Olyan émelyitő számomra.

2017. jan. 2. 11:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
Ugyanezt gondolom amit ti :)
2017. jan. 2. 12:31
 5/5 anonim ***** válasza:
De, és pont e miatt tudnak karvalykodni sokan ebből az egészből, ami gáz...
2020. máj. 18. 11:07
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!