Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Mostanában az emberek miért...

Mostanában az emberek miért lettek ilyen mimózalelkű kis p***ik?

Figyelt kérdés
Emlékszem a kétezres évek közepén még tiszta buli volt a petárdázás szilveszterkor, mindenki megőrült, mint az állat, most meg a facebook-n mindenhol a nyávogás és a pocskondiázás megy, hogy idióta emberek "miért petárdáznak", "jajj, eltűnt a kis Bodrim, légyszi osszátok, nagyon hiányzik szegény, meg Dörmi már este 9 óra óta reszket a garázsban a csúnya petárdás bácsik miatt" és most is szinte mindenki olyan véleménnyel volt a petárdázókra, mintha valami huligánok lennének, miközben ők csak jól szórakoznak. És ezek a nyávogások korántsem mimózalelkű nőktől származik. A nagy macsó férfiak is - akik 100 kilósan feszítenek az 5-ös BMW-ben - is babusgatják a megrémült kutyatulajdonosokat és mindenhol szidják azokat, akik mint minden évben, most is megadták a módját az újév üdvözlésének. De azt vettem észre, hogy a hírportálokon is ez a negatív véleményhullám volt jelen. Az origón is volt néhány cikk a petárdázókkal kapcsolatban, ami negatív színben tüntette fel őket. Egyébként csak hirtelen ez jutott eszembe, de számtalan egyéb példát is fel lehetne hozni (terrortámadások során a prayfor hashtagak meg egyéb lelkizős posztok, miközben máshol tényleg nyomorognak és az életükért küzdenek), ami arra utal, hogy az emberek puhap****k lettek az elmúlt évtizedek során. 75 évvel ezelőtt az emberek szó nélkül végezték a mindennapi teendőiket miközben több száz kilós bombák özöne zúdult rájuk, manapság meg ha a boltos munkatárs kicsit mélabúsabb hangulatban próbál segíteni a "kedves kis" nagyságos vásárlónak a problémájában, akkor meg megy a "milyen iskolázatlan/tanulatlan bunkó stb." szöveg, vagy ha a szomszéd kiscicája eltűnik 2 napra, akkor már tele kell posztolni a fél internetet és nyomravezetői díjat megszabni.

2017. jan. 2. 23:40
1 2 3
 1/23 anonim ***** válasza:
90%
A 2000res években nem ült mindenki a net előtt, nem tudták tudtodra adni, hogy utálnak mint a szart a petárdáddal együtt, a haverjaid megbolyanok, mint te.
2017. jan. 2. 23:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/23 anonim ***** válasza:
91%

Azért a petárdázás zavarja a normális embereket.

Jó, azt a pár agyhalottat valószínűleg nem, akik lövik őket, de a lakosság 90%-át igen. És ez nem mimózalelkűség, hanem egyszerűen fejlődik az emberiség, és egyre kevésbé lesz igény az effajta idiótaságokra, mint például a petárda. Egy 8-10 év múlva valószínűleg teljesen be is lesz tiltva.

2017. jan. 2. 23:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/23 anonim ***** válasza:
92%
Jaja. Meg olyan idiótáról is hallottam, aki a fél fülére megsüketült egy közeleben durranó petárda miatt, 'szt volt képe panaszkodni, pedig hát a fül páros szerv, ott a másik, mit sirassa. Jódógukba má asse tuggyák, min picsogjanak. Bezzeg régen.
2017. jan. 2. 23:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/23 anonim ***** válasza:
100%
mert aztán sok értelme van a petárdának.. nem vagyok mimózalelkű, de szeretem az állatokat. a petárdásokat nem, hiszen feleslegesen költik a pénzt a semmire.. de nem baj, előbb utóbb majd felrobban egy a kezében aztán tanul belőle.
2017. jan. 2. 23:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/23 anonim ***** válasza:
24%

Sose foglalkoztam a negatívokkal, megvolt már az év utolsó 1 hetére az arzenál, és durrogtattam amennyit nem szégyelltem. A családban lévő gyerekek mindig szerették a durrogást.


Akitől meg elszökik a kutya az a saját hibája, nem a petárdáé, egy gazdának tudnia kéne már előre milyen módon fogja bebiztosítani az állatát. Az olyanoknak akik még azután is hőbörögnek hogy eltűnt a kutya miután csak láncra rakták a kertben, és el is mentek vendégségbe, azoknak nemes egyszerűséggel a szájukba tennék petárdát, amiért hülyék.

A nagy kutya sem kifogás arra hogy bevigyük magunkhoz a házba, érdekes módon csak azoktól tűnik el az állat, akik foglalkoztak mindennel szilveszter alatt, csak a probléma kezelésével nem.

24F

2017. jan. 2. 23:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/23 anonim ***** válasza:
91%
Utolsó, te nagyon hülye f4szkalap vagy. Nem csak elszökik a kutya, hanem a többi szenved a rettegéstől. Még neked is hangos, nekik meg jó fülük van. És akárhogy bebiztosíthatos, akkor is lehet egy hülye vendég aki szarik mindenre részegen és nyitva hagyja az ajtót a kutya meg sutty. De én a te seggedbe tennék egy adag petárdát, mert nagyon utálom a magadfajta primitív sggfejeket. 26F
2017. jan. 2. 23:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/23 anonim ***** válasza:
79%
Nem szabad a petardazokat korlatozni. Igenis mindenki uljon otthon a kutyaja mellett, hadd bulizzanak a petardasok. Miert nem lehet egy kis empatiat tanusitani? Mi az, hogy bulizni akarsz szilveszterkor kutyagazdi letedre? Ezert tartunk itt, mert ennyi az onzo ember, nem kepesek a sajat kenyelmuk ele helyezni a petardasok erdekeit. Javaslom, hogy szervezzunk tuntetest a petardasok szabadsagjogaiert! Bezzeg regen.
2017. jan. 3. 00:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/23 anonim ***** válasza:
70%

# 7 Áruld már el hogy mi a buli a petárdában? Fényt, színeket nem ad, csak durran egy nagyot, csak negatív hatásai vannak. Ujj és kéz leszakadások, elszökött állatok.


Nagy szívességet tennének a társadalomnak ha a petárdázók meggyújtanának egyet és bevennék a szájukba.

2017. jan. 3. 00:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/23 anonim ***** válasza:
89%

#3 es #7 vagyok. Probaltam abszurd baromsagokat irni, gorbe tukrot tartani.

Mar a ketezres evek kozepen is (az nem 2500 korul "volt"?) gyuloltem a petardat. Ha tehetem, szilveszterkor es ujevkor ki se dugom az orrom.

2017. jan. 3. 00:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/23 anonim ***** válasza:
100%
Ember,neked mi bajod van? Mi a probléma azzal,ha valakik utálják a petárdát?
2017. jan. 3. 00:29
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!