Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Szerintetek változtatnom kéne...

Szerintetek változtatnom kéne a viselkedésemen?

Figyelt kérdés

Tulajdonképpen nem a viselkedésemről, hanem a személyiségemről lenne szó. Szóval édesanyám megjegyezte már párszor, hogy meglehetősen bunkó tudok lenni. Ez igaz is, meg nem is, én nem feltétlenül mondanám magam bunkónak, inkább nyersnek. Az az ember vagyok aki mindenféle szépítés nélkül mondja ki azt, amit gondol. Persze, az igazi barátaim sosem sértődnek meg, emiatt igazi barátok. De így egy picit nehezebb új barátokat szereznem. De tudok kedves is lenni, de ha valamilyen dologról különbözik valakivel a véleményünk, és én azt elmondom, akkor már "bunkó" leszek?

16/f


2017. jan. 5. 04:37
 1/3 A kérdező kommentje:
Egyik szemszögből szeretnék változni, de másik szemszögből pedig nem, mert az ember viselkedése meghatározza a személyiségét, egyéniségét, ettől leszünk mind különbözőek.
2017. jan. 5. 04:41
 2/3 TR75 ***** válasza:
Tudni kell "normális" hangnemben (hanghordozás, stílus és szavak) megmondani a véleményed. Ennyi a titka az egésznek.
2017. jan. 5. 05:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 Molyember ***** válasza:
Nyilván egy kicsit sokat gondolsz magadról, és magas lóról mondod a te eltérő véleményedet. Életkori sajátosság, majd kinövöd, vagy továbbra is azt hazudod magadnak, hogy az eltérő véleményed valamiért többet ér, mint másé, és akkor magadra maradsz. Az eltérő vélemény jó, a beképzeltség rossz. (A nyers lényegében nem különbözik a bunkótól.)
2017. jan. 5. 06:06
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!