Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Önismereti kérdések » Ezen a viselkedésemen változta...

Ezen a viselkedésemen változtatnom kéne!?

Figyelt kérdés
Vége a sulinak, semmi okom nem lenne az idegeskedésre... mégis mindenen felhúzom magam, bolhából elefántot csinálok, kiakasztom a szeretteimet, de utána mégis megbánom és rájövök, hogy hülye voltam... a kamaszkorból kinőttem már, nem tudok magamon kiigazódni.. Tudtok valami ötletet hirtelen felindulásokra? Nem drogokra gondoltam..! Esetleg valami pótcselekvés, vagy egyéb segítségre.. Vissza szeretném kapni a régi nyugodt énemet.
2012. júl. 7. 22:25
 1/5 anonim ***** válasza:
0%
Kill yourself
2012. júl. 7. 22:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:

Foglald el magad!


Egyébként pont egy kamasz viselkedik így.

2012. júl. 7. 22:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:

Egyedül vagy? Barátok?

A dühöd eddig visszafojtottad?

2012. júl. 7. 22:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Szerintem foglald el magad menj el a barátokkal szórakozni vagy menj el dolgozni . Esetleg menj sportolni . Az ideg levezetésére nagyon jók a küzdősportok Pl.: Kick box , mma , k1 meg a hasonlók .
2012. júl. 7. 22:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Az már előre lépés hogy észrevetted magadon hogy ilyen vagy és ez nem helyes hamarosan megtanulod moderálni magad és nem lesznek súrlódások remélhetőleg.Csukd be a szemed és vegyél mély levegőt gondold végig mit érsz el a kiborulásoddal,de attól még néha lehet igazad akkor azt ne fojtsd magadba szép estét
2012. júl. 8. 22:59
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!