Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Változtatnom kellene a viselke...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Változtatnom kellene a viselkedésemen?

Figyelt kérdés

Közel egy éve vagyunk együtt a barátommal,nemsokára összeköltözünk.

A problémám magammal van... Ha megbánt valamivel és elhatározom,hogy akkkor most csakazértis nem fogok hozzászólni, lássa csak,hogy igenis nem jó,amit csinál, Várok egy kicsit,és nem tudok rá tovább haragudni.

Pedig nagyon kellene néha.

Miért van az,hogy hisztinek állítja be az összes problémámat. Ha valamit meg akarok beszélni vele, nem lehet,mert szerinte hisztizek.

21éves és úgy viselkedik,mint egy gyerek.


2012. jan. 25. 15:01
 1/3 anonim ***** válasza:

Szóval ti így látjátok át a helyzetet

Nekem ugyan ez van barátnőmmel, és szerintem változtatni kéne rajta:D

2012. jan. 25. 15:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:

Pedig csak max fél órába telne, és egy időre elfelejthetnéd a hisztit.

komolyan.

Odabújsz hozzá,megpuszilod,megkérdezed mi nyomja a lelkét,ha kell akkor csak ÚGY teszel,mintha érdekelne,hidd el,már a próbálkozás is jólesik.

2012. jan. 25. 15:33
 3/3 anonim ***** válasza:
FHÉÉÉKEZZE magaát:D.. Meg szoktam kérdezni tőle, az odabújás is megvan és nem csak úgy teszek mintha érdekelne:D
2012. febr. 16. 17:31
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!