Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Hogy lehetnek egyes emberek...

Hogy lehetnek egyes emberek ennyire elmeháborodottak?

Figyelt kérdés

Tegnap reggel sétáltam Budapest belvárosában, jött velem szembe egy pulóveres kb. 18-22 év körüli srác RÉGI GÁZÁLARCBAN! Mi viszi rá az embert hogy ilyet tegyen? Szimplán viccesnek képzeli magát?

De amúgy nem ő az egyetlen ilyen....nemrég egy Trump maszkos ugrált a Blahán alsógatyában, láttam már ilyen dinonak öltözöttet, lófej maszkost a Dunába fürdeni, szóval van baj....Lipótmező meg zárva.


2017. jan. 5. 09:44
 1/7 anonim ***** válasza:
5%

Nem mernék manapság Budapesten élni főleg kisgyerekekkel.

Mert mindenhol van agybaj, de talán a lakosok számával arányos a számuk, így igyekszem minél kisebb települést választani.

Egyébként szerintem mindennek oka az unalom.

2017. jan. 5. 10:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Múltkor a mínuszban a balcsin egy férfi a családjával egy szál pólóban sétált haláli büszkeséggel az arcán. Ez is kb. Olyan. De ott a feleség se normális hogy nem ad rá kabátot. Ez a maszkos dolog ijesztő is ráadásul.
2017. jan. 5. 10:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
65%
Ezek nem vicces dolgok....
2017. jan. 5. 11:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
92%
Az nem elmeháborodottság, ha valaki a villamos elé lök egy másik embert?
2017. jan. 5. 11:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:

#3: "Hogy lehetnek egyes emberek ennyire megsavanyodottak?"

Mondjuk ezt magadtól is megkérdezhetnéd, miért jó kérdéssel válaszolni a kérdésre? Miért jó provokálni?

Amúgy szoktam nevetni, szeretem a jó humort.


#5: De az is az, de számtalan példa lehetne. Persze tudom mindig lesz egy olyan mint te aki csak kérdéssel tud válaszolni...

2017. jan. 5. 11:59
 6/7 anonim ***** válasza:
49%
Vajon mit kellene kérdezni, amire ezek a típusú válaszolók azt írnák, hogy jó a kérdés, talán ez és ez lehet a válasz rá és nem a lenéző, stb. válaszokat írják oda?
2017. jan. 5. 12:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
44%
Én azt nem értem, miért a másik életével foglalkozol? Ártott neked ezzel? Rosszul esett neked? Miért nem a magad dolgával törődsz?
2017. jan. 5. 12:36
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!