Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Van az önbizalomhiányból kiút?

Van az önbizalomhiányból kiút?

Figyelt kérdés
Teljesen önbizalomhiányos vagyok, mielőtt mondanátok...már váltottam életmódot, járok edzeni, bulizni, vannak barátaim, a stílusom a jelenlegi divathoz igazodik...de akkoris...egyszerűen félek odamenni egy lányhoz, vagy kezdeményezni, persze utána már megoldom az más kérdés...de ugye ha nem kezdeményez az ember akkor logikus hogy nem nagyon lesz párkapcsolata vagy ilyesmi...mellesleg 18/F

#nő #magány #egyedüllét #önbizalomhiány #önbizalomhiányos férfi
2017. jan. 5. 19:38
 1/3 anonim válasza:
Minden gátlást ami visszafogja legbelül az érzéseidet fel kell tudni emészteni.
2017. jan. 5. 20:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

Volt egy barátom, aki kicsit önbizalomhiány-gyanús. Látszott rajta, hogy szorong, kicsit depis alkat, ilyenek, már eléggé az elején bevetette, hogy akar valamit, persze félt a válaszomtól, hogy mit fogok mondani, én kedves voltam vele.

Szerintem a stresszoldó hozzáállás a nőkkel való ismerkedés terén az, ha nem úgy mész oda egy nőhöz, hogy rögtön éreztesd, hogy akarsz valamit, mert gyakran ettől nem csak te jössz zavarba, hanem a nő is.

Nekem jó tanácsnak hangzik az, hogy kezdésből egyszerűen ismerkedni menj oda, úgy mint egy EMBERHEZ, beszélgetés közben feloldódhatsz, miközben jobban megismerkedtek, utána könnyebb lehet felhozni bármit, ha úgy látod, hogy a lány is nyitott rá. A magabiztosság nem azt jelenti, hogy úgy kell odamennem valakihez, hogy "naná, biztos lesz köztünk valami", el kell fogadni azt is, amikor ez nem biztos!:)

2017. jan. 6. 19:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:

Minden, mit felsoroltál, nem áll konkrét összefüggésben önbizalomszinttel.

Mindenből van.

Gondolatokkal. Gondolkozz változásért. Írj rám ha kell segítség.

2017. jan. 8. 03:34
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!