Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Van bárki, aki így veszi le a...

Van bárki, aki így veszi le a felsőjét?

Figyelt kérdés

Filmekben látom néha, hogy keresztezik a karjukat, és úgy veszik le a felsőjüket alulról húzva azt. Alkalmazzák ezt emberek, vagy csak így jobban látszik a színészek teste esetenként?

Én legalábbis simán megfogom a nyakánál, és lehúzom magamról, max néha beakad a fejem, bepánikolok, megfejelem ötször a szekrényt vagy a falat, de végeredményben így is lejön.


2017. jan. 7. 17:05
 1/7 anonim ***** válasza:
100%
Én is úgy szoktam ahogy te, bár egy kicsit kínos ha mondjuk mások előtt csinálom, szóval lehet megkéne tanulnom az első módszert.
2017. jan. 7. 17:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Annyi előnye van annak ha alulról megfogod és úgy húzod le, hogy kifordítva lesz a kezedben a felső és ajánlatos fordítva betenni a mosógépbe, hogy ha mintája van jobban megőrizze azt :)
2017. jan. 7. 17:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
Én így szoktam, alulról, keresztben. De nem a filmekből vettem, mindig is így vettem le.
2017. jan. 7. 17:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:

Én erről láttam egyszer valamit. Azt mondták, a fiúk veszik le nyaknál megfogva, a lányok meg elöl keresztezve.


Volt ott egy fiú és egy lány, megpróbálták egymás módszerével levenni, de tök esetlenül néztek ki.


Én is megpróbáltam nyakamnál fogva, de tök bénán megy.

2017. jan. 7. 17:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
így azok a gyerekek veszik le akiknek az anyukájuk majd visszafordítja.
2017. jan. 7. 18:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
úristen a semmiről is lehet beszélgetni ,nem semmi :D
2017. jan. 7. 18:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Nem mindig, de szoktam így levenni. Nő lévén bizonyos térbeli akadályok miatt nem tudnám a nyakánál fogva lehúzni a pólót.
2017. jan. 7. 23:44
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!