Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Nagyon rossz volt ez a döntése...

Nagyon rossz volt ez a döntésem? Kicsit bűntudatom van miatta

Figyelt kérdés
Megismertem egy lányt, akivel viszonylag sokat beszéltünk, majd a barátnőjét is bemutatta és az utóbbi időben vele is elkezdtem beszélni. Mind a ketten gyakorlatilag bevallották, hogy bejövök nekik és konkrétan a lány, akit előbb ismertem meg, féltékeny kezdett lenni, hogy a barátnőjével is beszélek. Alapjáraton elég hisztis volt mindig és sokszor a tudtára adtam, hogy engem ez zavar, viszont a mai nappal végleg betelt nálam a pohár. Köszönt nekem, én visszaköszöntem, és 4 óráig semmi válasz. A barátnője mondta, hogy eléggé maga alatt van és depressziós képeket tett ki az összetört szívekről meg bánom is én miről. Erre írtam neki, így 4 óra elteltével gondoltam, hogy lenyugodott, akármi baja is volt. Megkérdeztem tőle, hogy mi a probléma, ő meg hisztizett, hogy úgyis leszarom meg minden. Nem értem, miért ne érdekelne, ha gyakorlatilag ő egy szót nem írt nekem és vettem a fáradtságot, hogy megkérdezzem, hogy mi baja van. Nem akarta elmondani, én meg mondtam neki, hogy elegem van a hisztijeiből és megszakítottam vele a kapcsolatot. A barátnőjével úgyszintén, mert sanda gyanúm, hogy miattam veszekedtek már arra visszamenőleg, hogy mind a kettőjüknek tetszettem. Nem akartam semelyiküknek sem rosszat, csak nehogy már miattam romoljon meg a kapcsolatuk, meg mondom az ilyen hisztis nemmondommiket ki nem állhatom. Minden nap volt valami nyűge és besértődött, kiengeszteltem, besértődött, kiengeszteltem. Kb. minden erről szólt.
2017. jan. 7. 20:02
 1/8 anonim ***** válasza:
94%
Szerintem jól döntöttél.. Nem érdemes éretlen, hisztis libákkal foglalkozni, az úgy meg egyébként sem barátság, ha az egyik fél többet szeretne.
2017. jan. 7. 20:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
96%

tuti biztos hogy kibeszéltek téged a hátad mögött. És most hgoy megszakítottad mindkettővel a kapcsolatot jól elhordanak midnennek és ismét a legjobb barátnők lesznek XD


Az ilyenek nem normálisak. sok kapcsolatban mindig a barátnő szól közbe még akkor is ha egyáltalán nem is beszélsz azzal a bizonyos barátnővel.

Aztán mikor a barátnődnek a barátnője telebeszéli a fejét minden marhasággal rólad, mert mondjuk nem vagy számára szimpatikus még az adott barátnőd ott is hagyhat. Az ilyenekből sosem kértem, rühellem ha egy kapcsolatban a nőm barátnőjének a szava többet számít az enyémnél.


Jól tetted.

2017. jan. 7. 20:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
Szerintem is jól döntöttél. Én nagyon szeretem a barátnőmet, de néha ő is hisztizik, hát olyankor pokolra kívánom :D
2017. jan. 7. 20:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
93%
Helyes . Mostanra van egy megélésed , a következő ilyen ügy nem fog ennyi időt elvenni és hamarabb lelépsz vagy elhajtod az érintett feleket .
2017. jan. 7. 20:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
55%
Ti folyamatosan a számítógép előtt éltek, miközben semmi más dolgotok nincs és elmegy mellettetek az élet ??!
2017. jan. 7. 20:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
Jól döntöttél, nagyon is.
2017. jan. 7. 20:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
Szerintem bölcsen döntöttél. Kevesen mondanának le az érdekeikről mások javára. :)
2017. jan. 7. 21:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:

Na nalam is hasonlo volt, csak az ilyen 4 ora szunet utani elso uzenetebe kozolte velem, hogy, "most, hogy kelloen kiboritottam, a toke tele van velem" :D

?! Full 4 ora szunet utan, azzal, h. semmit nem csinalok, csak fekszem (epp korhazba voltam), kiborul :D Ez sima hiszti amugy, mi ferfikent nem tudjuk ezt ertelmezni.

2017. jan. 7. 23:16
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!