Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Erősnek mutatom magam, de...

Erősnek mutatom magam, de valójában bizonytalan vagyok. Hogyan változtassak ezen?

Figyelt kérdés

Valamiért azt gondolom, hogy fent kell tartanom ezt a látszatot, de ez egyre több energiámba kerül. Közben fogalmam nincs, hogy mit kezdjek az életemmel például.


Volt már valaki hasonló helyzetben? 26/N


2017. jan. 7. 20:49
 1/7 anonim ***** válasza:

Ugyanez, csak én egy ideje már beleszarok, hogy ki milyennek lát.


27/F

2017. jan. 7. 20:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 Chopen ***** válasza:
Ha elég sokáig tetteted, erős is leszel.
2017. jan. 7. 20:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 Vortrekker válasza:

En is voltam/vagyok hasonlo helyzetben, de rajottem h ha megjatszom magam az altalaban sut rólam, igy megpróbálok minden helyzetben hiteles lenni. Ez azt jelenti hogyhatarozott vagyok, de nem próbálom meg többnek eladni magam mint ami vagyok.

Pelda: A munkahelyemen vezető pozícióba kerultem es Olyanok lettek a beosztottjaim, akik mar akkor regen ebben a szakmában dolgoztak amikor én megszulettem.... Nevetséges lettem volna ha a szakma részleteiről akartam volna őket kioktatni, de egy ügyes politikával elértem h engem tartsanak vezetőnek, mig a szakma csinjat binjat ok magyarazzak el nekem. Alazat+hitelesseg+határozottság.


Magánélet: Oriasi presztizst jelenthet ha őszinte vagy es nem játszod meg az erőset. Sot akkor vagy eros ha nem játszod az erőset es vállalod az arcod. Mert egy erős nem fel. Pont a bátorság jele az őszinteség.

2017. jan. 7. 21:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim válasza:
Én is ebben a helyzetben vagyok és én is 26/N :D Egyébként különbség van bizonytalan és óvatos között. Én pl. ez azért alakult ki sztem(tudat alatt) annak idején, mert ha gyenge voltam úgy éreztem, hogy még inkább ezt kihasználták és bántani akartak abba meg hogy mit kezdj az életeddel nagyon kevés ember fog igazán segíteni.
2017. jan. 7. 22:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim válasza:
Ja és nem változz sztem. Nem kell mindenbe megváltozni.
2017. jan. 7. 22:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:

Az erődet ne kifelé, hanem befelé irányítsd. Sok olyan embert ismerek, akik uralkodnak másokon, parancsolóak, éles helyzetben pedig hebegnek-habognak, látni, milyen bizonytalanok.


Önmagad megerősítésével törődj, ne a látszattal. Csak akkor leszel igazán erős. Próbáld meg legyőzni a rossz tulajdonságaidat, mert ezen az úton a sikerélmények visznek előre. A külvilágtól mindig csak időleges sikereket kaphatsz a színészi teljesítményedért, viszont ha valódi belső erőre teszel szert, nem kerül energiádba látszatot fenntartani, megjátszani magad, mert nem lesz rá szükség.

2017. jan. 8. 10:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat!
2017. jan. 8. 19:57

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!