Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Vannak ilyen ismerőseitek?

Vannak ilyen ismerőseitek?

Figyelt kérdés

Sokat beszél, magáról, hetente egyszer rákérdez velem mi van, aztán a pár bólogatás vagy írás esetén okézás után megint magáról kezd el beszélni. Oda sem figyel arra, amiket mondok, csak ha vele kapcsolatos. Iszonyú sokat beszél, egyszer annyira leszívott már a panaszkodásával, hogy megmondtam neki ez már nekem zavaró és kellemetlen, különben sem figyel rám. Sűrű bocsánatkérés, javulás, aztán újra ugyanaz. Unokaöcsém az, régen nagyon jóban voltunk, de úgy érzem a fejemre nőtt, jókat bulizunk, nem akarom elveszíteni.

Valami nem túl durva megoldás? :D


2017. jan. 9. 16:45
 1/4 anonim ***** válasza:
100%
nekem is ilyen az egyik barátnőm de megoldást még nem sikerült rá találnom :/
2017. jan. 9. 16:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
100%

Hat ez az hogy csak ismerős de nem barát.

Nem mindegy.

Kerülöm az ilyen embereket mivel azért vagyok valakivel hogy jól érezzem magam . Persze nem árt néha a lelkizes se, de az nem egyenlő a panaszkodassal.

2017. jan. 9. 16:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
100%
Na ja.Barátnőm ugyanez.Nemrég szakítottak a barátjával,hajnali 1-ig nyugtattam,meg minden.De már rengetegszer volt már problémája.Egyszer van nekem is egy kis gondom,ami miatt hozzá fordulok,de azonnal magára tereli a figyelmet......
2017. jan. 9. 16:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:

Kösz!! Hát akkor marad a hallgatás és a kerülés. n :)

látom másoknak is vannak ilyen hajnalig zakatoló dumagépeik.

2017. jan. 9. 17:13

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!