Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Manapság mi értelme van...

Manapság mi értelme van barátnőt "tartani"?

Figyelt kérdés

Itt arra gondolok, hogy folyamatosan mozgásban kell lennie az embernek ha csak munkára gondolok + arra hogy fejlődnöm kell mondjuk anyagi szinten/életminőségben ahhoz rohadt sokat kell dolgozni, és abszolút nem érti meg ezt egy nő, mert ugye neki törődés kell és nem elég neki soha az amit tud nyújtani az ember egy ilyen életvitel mellett, ami egyébként valamilyen szinten érthető is. Mert szerintem nagyon beteges ez a mostani dolgozzál-épülj filózófia tehát alapból kilövi a magánéletét az embernek.



Viszont igazából barátnőt csak rohadt sok szabadidővel lehet megtartani, de viszont akkor nincs pénz :) és ebből van a probléma.

Ha sokat dolgozok akkor nem becsüli meg a másik fél, hanem inkább folyamatosan csak b**tat hogy jajj miért nem tudsz velem lenni stb , ha elmegyünk valahova akkor alapból 15-20 ezer egy ilyen megmozdulás (és én nem vagyok egy irigy g**i) de 1 hónapban, ha azért több jobb programot bekarunk iktatni az minimum egy 100-as...valahogy ez annyira természetes, hogy a férfi fizeti az ilyen randikat, hogy szerintem már pofátlanság.



A lényeg, hogy nem ad többet manapság egy barátnő mint ha mondjuk elmennék egy k**hoz, max annyival hogy elmondhatom azt hogy na ő az én k**ám. Sokan mondják ,hogy nem fizetnek a szexért inkább elmennek csajozni mert az ingyen van de basszus komolyan mondom, hogy kicsit számolgattam és sokkal többe kerül egy nő fentartása.


Egyébként a legtöbb nő valamilyen oknél fogva nem dolgozik akit ismerek, vagy a ha csak a volt barátnőimre gondolok akkor lényegében mintha "pinám van, szóval tarts el" ....


Tehát így a sokadik barátnő után arra jöttem rá, hogy igazából nincs rájuk szükség mert igazi szeretet úgysem tudnak adni max függnek tőlem.


Tehát amíg nem talál az ember egy tényleg komoly nőt addig jobban jár, ha ku**ik (rendes k**al) nem ezekkel az időzejeles barátnőkkel.


Tehát nem látom az értelmét ezeknek a barátnőzéseknek jelenleg...23f


2017. jan. 9. 16:47
1 2 3
 11/23 anonim ***** válasza:
88%

Nekem is egyből a bomba nős ugrott be... :D

Ha te vagy az tudod mi a véleményünk, ha nem akkor javaslom keresd ki a bombanős kérdéseket, bár a többséget törölték és rájössz, mi a véleménye az emberek többségének az ilyen önsajnáltató, másokat lealacsonyító ostoba hisztizésről. Légy férfi, keresd meg a hibát magadban és ha nem tudsz rajta változtatni, ne a nőket szidd nyilvánosan, ezzel saját magad lealacsonyítva, hanem otthon verd a gép előtt szép csendben és hagyd a párkapcsolatokat a felnőttekre. :)

2017. jan. 9. 17:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/23 anonim ***** válasza:
100%

Ne haragudj, de nem tudtam végig olvasni a hisztidet, ami olyan, mintha egy 14 éves elkényeztetett csaj írta volna...

Szerintem a helyzet a következő. Nem szívesen osztod meg mással amid van. (azt még olvastam, hogy nem vagy irigy, de az vagy). Ráadásul sokkal többet akarsz költeni, mint amire futja. (no comment)

Harmadszor gondolom egy nő sem áll veled szóba, így egyszerűbb azt a látszatot kelteni, hogy te nem akarsz nőt, mert mind k**va. (amit én FÉRFIKÉNT, nem kislányként amilyen te is vagy, cáfolok)

De megnyugtatlak, jó a filozófiád, tartsd magad hozzá, mert kár lenne, ha egyszer véletlen szaporodnál!

2017. jan. 9. 17:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/23 anonim ***** válasza:
100%

Érdekes, hogy nem törlik ezt a kérdést.

Lényegében belerúg, lekrváz több millió ismeretlen embert.

Tényleg unalmasak már az ilyen általánosító, gyűlölködő kérdések.

Most betegszabin vagyok, de általában este 9-ig dolgozom, az anyám, a nagymamám a belét kidolgozta, miközben a nagypapám elitta a pénzt. Az apám meg elkártyázta. Ezzel az erővel én is kiírhatnék olyan kérdéseket, hogy miért kártyázik-iszik minden férfi?

De mivel értelmes ember vagyok, kimozdulok a négy fal közül és nemcsak a sebeimet nyalogatom, tudom, hogy a férfiak nem ilyenek.

2017. jan. 9. 17:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/23 A kérdező kommentje:

Gyerekek tisztázzuk akkor, mivel látom hogy ez egy olyan közösségi oldal ahova nagyon sok értetlen ember is jár.


-Igen csalódtam a nőkben bármilyen hihhetetlen bárkivel megtörténhet ez (persze csak azokkal akiknek több is volt az életében).

-Szerintem alapból nem jött össze volna velem senki, ha csak a pénzem lenne szerethető, de bármilyen hihhetetlen nem mindenkivel illik össze az ember, és ez oda-vissza igaz, szóval nincs szükségem prosztó idióta emberek véleményére.

-Ha csak nem egy utolsó telepi lánnyal jössz össze hidd el, hogy számít neki a pénz (kivétel, ha tényleg szeret)<-igen ezt még igazából nem tapasztaltam annak ellenére, hogy itt mindenki :).

-Nem úgy nézek ki, ahogy sokan elképzelnek a fejükben...és hogy ezért nem találom az igazit, mert ganyén festek.


-felnőtt dolgokról beszéltem nem vagyok már 15 éves tini srác, és igen szopok a pénzért nem úgy mint sok velem egykorú akit eltartanak a szülei..szóval rohadtúl meg kell gondolnom kire is b**om el.


Sokat keresek, de ezt magasról leszarja mindenki csak akkor nem amikor már látják hogy van ;)


Na ennyi a lényege az egésznek...szóval a tinik máshol éljék ki magukat, meg az érzélemi nyomorékok mert nekem is van elég gondom.


A többieknek meg köszönöm a válaszokat!

2017. jan. 9. 17:35
 15/23 anonim ***** válasza:
80%
Idióta vagy, nem kerül 100 rugóba havonta egy barátnő és ha nem ilyen plázapitsa szolicicákra buknál, tudnád, hogy egy rendes barátnő is simán meghívna téged erre-arra, nem neked kéne. Ráadásul vannak hétvégék is, havi 1-2 szabadnap is, amikor el tudnál menni vele kikapcsolódni, na meg gondolom nem minden este, éjjel dolgozol.
2017. jan. 9. 17:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/23 anonim ***** válasza:
100%

A kérdésedben azt írod, hogy igazi szeretet nem tudnak adni a nők. Utána meg azt írod, hogy igazából te még nem kaptál igazi szeretetet. Na látod ezért támadtak neked a kérdésed után egyből.


ha úgy fogalmaztad volna, hogy te ezt tapasztalod és a te általad kifogott nők ilyenek, egyből realisabban ítélnék meg a helyzetet. Bár ígyis mindenki erre következtetett. Rossz nőkhez vonzódsz. Abból, amit írsz az következik, hogy a lehető legsilányabb embereket fogtad ki magadnak. Nyilván ez arra utal, hogy valami nagyon rossz körből válogatsz vagy valami olyasmit sugalsz és úgy viselkedsz, ami ezt váltja ki az emberekből. Pl, ha a pénzed lebegtetve keresel nőt, ne csodálkozz, hogy először az áll be a sorba,aki egyből pénzedért nyúl. Ha örömlányként kezelsz egy csajt, ne csodálkozz, hogy aként is fog viselkedni. Ha azt érezteted vele, hogy semmivel sem több számodra annál, akkor ugyan miért kellene másképp viselkednie veled. Látod, ha már egyből leírod a nőket miért nekik kéne teperni, hogy elnyerjék a kegyeidet? Itt te vagy a ludas. Ha mindenki szembemegy az autópályán, akkor ideje elgondolkodni, biztos bennük van-e a hiba és nem kiírni egy kérdést a gyakorira, hogy miért bolond az összes autós rajtam kívül.

2017. jan. 9. 18:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/23 anonim ***** válasza:
Ja hagyjátok, ez csak a bombanős.
2017. jan. 9. 18:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/23 anonim ***** válasza:
Egy nő még hagyján. De ha kettő van belőlük az ágyban akkor kell csak igazán költeni rájuk...
2017. jan. 9. 19:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/23 A kérdező kommentje:
Milyen bombanős fa*zságról beszéltek ? Komolyan már idegesítő -.- na mindegy kár volt itt tanácsot kérni.
2017. jan. 9. 19:23
 20/23 A kérdező kommentje:
sz
2017. jan. 9. 19:23
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!