Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Mi az oka annak, hogy jobban...

Mi az oka annak, hogy jobban kijövök a roma etnikummal, mint a sajátommal munkahelyen?

Figyelt kérdés
Úgy érzem toleránsabbak velem.Elfogadóbbak!!

2017. jan. 9. 20:09
 1/6 anonim ***** válasza:
95%

Nekem is vannak roma ismerőseim. Lazák, nagyon könnyen barátkoznak. Talán ez az oka, hogy jól kijössz velük. Ők nyitottabbak feléd, mint mások.

Csak arra kell vigyázni, hogy nehogy megharagudjanak rád. Mert balhézni nagyon tudnak, olyannal is, akit egyébként szeretnek.

2017. jan. 9. 20:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
88%
Talán azért, mert emberszámba vetted őket, és ezt meghálálják.
2017. jan. 9. 20:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
Alapvetően nem tartom őket különösebben toleránsnak, de nem szeretnék általánosítani sem, viszont az eddigi tapasztalataim alapján a normálisabbak szinte hálásak, ha emberként kezeled őket.
2017. jan. 9. 20:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:
Elég furcsa,nem szokványos viselkedésű hölgy vagyok,és nem mindenki fogad el.Állítólag kicsit autisztikus a viselkedésem.Vannak mentális problémáim ,meg stb..Valahogy alapból szebben beszélnek velem,mint a nem romák,és nagyok fel kellene őket húznom ahhoz,hogy kiabáljanak vagy emelt hangon beszéljenek velem,még az ellenvéleményemet is hangemelés nélkül meghallgatják.
2017. jan. 9. 20:23
 5/6 anonim ***** válasza:
94%
A ritka esetek egyike. Nem minden cigány egyforma, vannak köztük korrektek is. Találkoztam nem egy olyan személlyel akit előbb tudnék havernak tekinteni mint magyart. sajnos a magyarok között is rengeteg irigy, szemét tetűláda van aki inkább belédrúg mint hogy segítsen.
2017. jan. 9. 20:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
Valahogy megérzik ki veszi őket emberszámba.Jók a radarjaik.
2017. jan. 9. 20:32

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!