Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Leesik a kaja a földre....

Leesik a kaja a földre. Fölveszed vagy kidobod? De őszintén?

Figyelt kérdés

Szóval ki mit csinál, mikor kiesik a kaja a kezéből, és nézed a földön, hogy hoppá.Pont a legízletesebb fala, vagy sütidarab, vagy keksz, vagy csoki, mindegy mi, csak finom.

Őszintén, ki mit csinál ilyenkor?



#gravitációshatás
2017. jan. 11. 14:26
1 2
 1/17 Psycho ***** válasza:
100%
Én megeszem, de előtte megnézem, látványos kosz nincs-e rajta (pl. kutyaszőr).
2017. jan. 11. 14:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/17 anonim ***** válasza:
100%
Attól függ, hová esik, meg hogy ragadós kaja-e. Pl. zsíros kenyér pofára összeszed minden port. Egy darab rántott hús kevésbé.
2017. jan. 11. 14:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/17 anonim ***** válasza:
100%
Ha száraz a kaja, mint pl keksz vagy csokidarab (ami nem olvadt) akkor felveszemy megnézem, hogy piszkos-e és ha nem akkor megeszem. De ha ilyen darab hús vagy szalámi akkor kidobom.
2017. jan. 11. 14:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/17 anonim ***** válasza:
32%
5 másodperces szabály!
2017. jan. 11. 14:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/17 anonim ***** válasza:

Én kidobom, vagy ha olyasmi amit szeret a macska akkor nekiadom.

Nekem nem lenne gusztusom már megenni, függetlenül attól hogy 2 hete volt felmosva vagy 2 perce.

2017. jan. 11. 14:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/17 anonim ***** válasza:
100%
Attol fugg hol. Ha otthon esik le es valami kemenyebb, akkor van amikor megeszem. Ha az utcan vagy idegen helyen akkor soha.
2017. jan. 11. 15:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/17 anonim ***** válasza:
100%
Én kizárólag csak azokat eszem meg, amelyeket tökéletesen le tudok öblíteni. Semmi mást. Pl. szelet paprikát csap alatt lemosom, de a paradicsomot, uborkát nem. Gyakorlatilag csak a nyers zöldségeket. Minden mást kidobok.
2017. jan. 11. 15:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/17 anonim ***** válasza:
Attól függ, milyen állagú kaja esik le, mondjuk egy süti darabba könnyebben bele ragad a kosz a krémes részeibe mint egy darab csokiba. Meg hogy mennyire koszos a padló. Ha nem ragad bele semmi kosz, akkor megeszem, ha valami szösz rákerült, de mondjuk tényleg kell a kaja, akkor leszedem és megeszem.
2017. jan. 11. 15:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/17 anonim ***** válasza:
Kidobom.
2017. jan. 11. 15:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/17 anonim ***** válasza:
Én csak olyat ami mosható csap alatt, pl hideg csokit lazán megmosom és megeszem.
2017. jan. 11. 15:26
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!