Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Nagyon fáradt vagyok és...

Nagyon fáradt vagyok és motiválatlan. Mit tegyek?

Figyelt kérdés
Minden nap fáradt vagyok. Szeretnék edzeni. Valamivel feldobni a napjaimat ami rendszeresen lendületbe hozna. Szedek C vitamint, de nem használ. Ezen kívül motiválatlan vagyok. 25/F
2017. jan. 11. 20:30
 1/6 Chopen ***** válasza:
Aludd ki magad, vagy igyál sok kávét.
2017. jan. 11. 20:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 Clay Morrow ***** válasza:
Aludd ki magad.
2017. jan. 11. 20:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
Pontosan így vagyok most én is. Szeretnék edzeni, formába jönni, de nehezemre esik belekezdeni, fáradt vagyok és inkább csak fejben csinálom meg, fizikailag stagnálok. :D
2017. jan. 11. 20:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:
Nem álmos vagyok, eleget alszok, hanem rendszeresen fáradt vagyok (ha alszok 10 órát akkor is).
2017. jan. 11. 21:53
 5/6 anonim ***** válasza:
Lehet ha multivitamint szednél jobb lenne a közérzeted. Vagy ez ilyen téli valami, olyan mint a depi, csak ez mégse az. Elmúlik. Mi az, ami egyébként az életben motivál?
2017. jan. 11. 22:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:

Aludd ki magad elsősorban és kezdj el rendszeresen zöld teát inni. Nekem nagyon bevált, lekopogom:


"Holland kutatók bizonyították be egy újabb kutatás során, hogy a zöld teában található két összetevő, az L-teanin és a koffein képes a koncentráció és az éberség jelentős serkentésére. Ennek ellenére a tea, szemben a többi serkentő itallal, nem okoz idegességet, szorongást – ez annak köszönhető, hogy kisebb a koffeintartalma, mint az egyéb teákban és a kávéban. Egy, az American Journal of Clinical Nutrition című orvosi szaklapban megjelent vizsgálat szerint az 55 évesnél idősebb résztvevők között már napi 1 csésze zöld tea is 38 százalékkal csökkentette a szellemi leépülés kockázatát; egy második csésze ezt a számot 54 százalékra emelte."

2017. jan. 11. 22:44
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!