Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Nagyon zavarnak ezek a tulajdo...

Nagyon zavarnak ezek a tulajdonságaim, hogyan változtassak?

Figyelt kérdés

Általános 8(lány),igen még gyerek vagyok de saját véleményem szerint messzebbre mentem mint kéne.

Idióta,sőt már gáz ahogy röhögök és ez engem nagyon zavar pedig van olyan is amikor nem annyira vicces az adott szituáció.Komolytalan vagyok,ezt többen is megjegyezték,nincs egy komoly pillanatom,na meg amiket beszélek az se normális.Leovódásoztak,lebalfszoztak..minden volt.

Emellett zavar az..hogy a barátaimat folyton szivatom,van ami már kicsit durva és azt még ők se tették soha velem.Ha viccből is de gyakran sértegettem őket,nagyon sajnálom tényleg..ha komolyabb lennék tanár és gyerek is jobban bírna.

Szerintetek hogyan tartsam az önkontrollt?Hogy változzak?Köszönöm:)


2017. jan. 12. 22:39
 1/2 anonim ***** válasza:
68%

Ezzel szerintem nincs probléma, főleg ilyen korban.

Azzal viszont van hogy meg kell tanulnod hol elfogadható és hol nem. Illetve kik fogadják el a barátaid közül a beszólogatást (a jó barát az aki nem sértődik meg hanem visszaszól egy durvábbat és nevet). Akik viszont nem vevők rá azokat nem szabad piszkálni.

Én is 19 évesen olyan közösségben érzem jól magam ahol állandóan mennek a durvábbnál durvább oltások. Viszont ahol nem elfogadott meg kell tanulnod magadban tartani. Ezt erőltetni kell. Nincs jobb módszer.

2017. jan. 12. 22:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:

Sokan egész életükben, nem akarnak változtatni rossz tulajdonságaikon. Te már most.

Szerintem borzalmasan okos vagy. Tényleg 8 éves vagy? Szeretnélek jobban megismerni s persze tanítani is önváltoztatásra, önnevelésre, csak érdekes.. eddigi legfiatalabb, kinek segítettem, 13 éves volt.

Persze ez csak írás s nem szeretnék semmit se elsietni, de lehet, zseni vagy.

Rádírok s közeljóvőben írok egy alap technikát.



1#.., első sort olvastam el. Te normális vagy? Neked ne legyen gyereked.

2017. jan. 12. 23:49
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!