Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » A szép emberek felsőbbrendűnek...

A szép emberek felsőbbrendűnek érzik magukat?

Figyelt kérdés
Úgy általánosságban kérdem. És igen, tudom, hogy nyilvánosan sosem ismernék be ezt.
2017. jan. 13. 13:11
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
85%
Kinek mi a szép...
2017. jan. 13. 13:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
77%
Legtöbbjük nem. A csúnyák irigykednek rájuk és azzal nyugtatják magukat, hogy biztos lelketlen bunkók. Hisz nem lehet valaki szép és kedves is. Pedig van ilyen. Egyik saját anyám. Gyönyörű asszony mások szerint is, de a légyeknek sem tudna ártani.
2017. jan. 13. 13:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
Nem, de ha valakire irigykednek valami miatt - legyen az bármi - és nem tudja az illető kezelni (népiesen szólva: fejébe száll a dicsőség), akkor elképzelhető, hogy beképzeltté válik tőle.
2017. jan. 13. 13:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
94%
Csak akkor lehetséges ilyen, ha ők maguk tudatában vannak a saját testi/fizikai szépségüknek és ugyanakkor agyilag zoknik !!! Mert amúgy egy általános külső szemlélő által szépnek tartott normális ember, akinek belső értékei is vannak, az nem tartja magát másoknál különbnek.
2017. jan. 13. 13:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
44%

Úgy is kezelik őket mindenhol.

Üdv: egy irigykedő ronda ember, akivel mindenki úgy bánik, mint a szarral, csak mert ronda.

2017. jan. 13. 14:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
100%

5. :DDD


Amúgy ja, a szépség szubjektív. Nyilván vannak standardok. De attól, hogy valaki szép, nem lesz beképzelt, nem egy nagyon szép, csinos lány ismerősömnek volt durva önbizalomhiánya (főleg szülők miatt).

És volt olyan háát tényleg ronda (ezt most nem genyóságból vagy viccből írom), trampli ismerősöm, akinek hatalmas arca volt és csuklóból lekezelt mindenkit.

2017. jan. 13. 14:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
Gondolom azért, mert őt is mindenki csak szivatta.
2017. jan. 13. 14:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
Nem, egy ronda ember is felsőbbrendűnek érezheti magát. Bár, hogy kinek ki szép, az relatív.
2017. jan. 13. 14:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
100%
Csak akkor (de akkor sem mindig), ha a környezetük erre visszaigazolást ad, és a környezet gyakran ezt teszi. Ha valakit kinézetétől függetlenül szarba vesznek, akkor előbb utóbb szarnak is érzi magát.
2017. jan. 13. 15:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
Sokan tartanak szépnek és én is tisztában vagyok vele, hogy ha igyekszem nagyon jól tudok kinézni. Ettől még nem érzem magam jobb embernek másoknál. Sőt, nagyon sok mindenkinél, szerencsétlenebbnek, butábbnak tartom magam. Tudom, hogy esetlen vagyok, hogy szétszórt és néha abszolút logikátlan. Az, hogy úgy gondolom valóban szép vagyok,bár nekem is vannak rossz napjaim és vannak nálam sokkal szebbek mindenfelé szerintem még nem tesz felsőbbrendűvé és nagyon remélem, hogy mások sem érzik, hogy ilyesmit sugároznék. Bár, hogy őszinte legyek nem is igazán tudom milyen az, ha valaki felsőbbrendűként viselkedik. Sok magas pozícióban dolgozó embert ismerek, sok beképzelt embert is, de valahogy sosem éreztem azt, hogy ők most el akarnak nyomni vagy többre tartják magukat, mint mások. Inkább csak nincsenek tisztában a valódi értékükkel. Nekem legalábbis ez a felsőbbrendű kifejezés azt sugallja, hogy rossz szándék vezérli, lenézést jelent. A legtöbb beképzelt ember, akit ismerek nem néz le másokat csak magukat istenítik borzasztóan. Persze biztos van sok ilyen ember is, de körülöttme hála az égnek nincs. A beképzelteket meg tudom kezelni. :)
2017. jan. 13. 16:20
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!