Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Önismereti kérdések » Normális, ha 21 évesen öregnek...

Normális, ha 21 évesen öregnek érzem magam?

Figyelt kérdés

Annyi mindenen mentem keresztül gyerekkorom óta, hogy lélekben legalább 90 évesnek érzem magam, és nagyon fáradtnak. Ha belegondolok, hogy legalább még egyszer ennyit kell élnem, mint eddig, és még ugyanennyi szenvedést átélni, legszívesebben csak megszűnnék létezni.


Normális ez?


21N


2015. márc. 13. 12:04
 1/6 anonim ***** válasza:
Nem.
2015. márc. 13. 12:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Szerintem sem normális, de egyébként én is hasonlóan érzek... 25/F
2015. márc. 13. 13:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
Talán kicsit, nekem is sok minden volt a gyerekkoromban, egy ideig én is így voltam, aztán rájöttem, hogy még csak most jön a java. Én azt a sok rosszat sem bánom, anélkül nem az lennék, aki. Ha szeretnél valakinek mesélni, akkor nyugodtan írj, szívesen meghallgatlak.
2015. márc. 13. 14:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
Teljesen normális.
2015. márc. 13. 15:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim válasza:
Mivel sokat szenvedhettél, normális reakció. Sürgősen ki kell találnod valamit, ami motivál, és tartja benned a lelket, mert mentális beteg is lehetsz, ha nem figyelsz a gondolataidra oda. Jobbulást kívánok Neked!
2015. márc. 13. 16:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim válasza:

Én is öregnek èrzem magam 16éves korom óta.

18/l

2015. márc. 24. 06:14
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!