Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Örültök, hogy végre valódi...

Örültök, hogy végre valódi tél van?

Figyelt kérdés
Mi az ami tetszik benne és mi az ami nem?
2017. jan. 14. 16:03
 1/9 anonim ***** válasza:
Nem zavar, de nem vártam annyira mint gyerekként. 
2017. jan. 14. 16:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
Az autónak eddig tetszik hogy csúszik, nekem annyira nem mert, a cipő felszedi sok havat stb.
2017. jan. 14. 16:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:

Ami tetszik hogy alapvetően nincs hideg, éppen csak mínuszba megy, nincs -25 fokos, szeles idő.


Az hogy nem lehet lemenni a boltig vagy munkába anélkül hogy ne legyek nyakig sáros az már nem annyira tetszik.

2017. jan. 14. 17:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
100%
Hajnalban -20 fokban, hóban munkába menni nem vidám dolog. Ami jó, hogy éjjel lehet aludni, nincs 40 fok, mint nyáron.
2017. jan. 14. 17:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
Nincs valódi tél.
2017. jan. 14. 19:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 A kérdező kommentje:
Nem tudom, hogy hol laksz de mifelénk Nekézsenyben csak tegnap vagy 30 centi esett...
2017. jan. 14. 19:50
 7/9 anonim ***** válasza:

Az egész jó, de nem sokáig marad meg úgy se. Annak idején igazi télen fél méteres havak voltak karácsonykor is már, hólánc kellett a kocsira sok hetekig.

Azért van különbség a maihoz képest. Engem még vitt anyám szánkózni sokszor gyerekként, én a gyereket maximum sárba tudnám húzogatni a mostani teleken. Kivéve erre a talán egy hétre amíg hó lesz.

2017. jan. 14. 19:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
Nagyon régen volt már igazi tél, ez a mostani megint csak egy gyenge vicc. Hónak nem nevezném azt, ami errefelé hullik, inkább csak vékonyka porcukorrétegnek. Tisztességes havat akarok látni végre, nem ezt a latyakos-sós-homokos-zeolitos hányadékot.
2017. jan. 14. 23:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:

Én is elkerültem eddig a nagy havat, bár vidéken ahova hazajárok elvileg több van, de mire megyek lehet ott is elolvad :D

Itt a fővárosban viszont ami eddig leesett másnapra el is tűnt kb, vagy megmaradt 2-3 centi a füvön azt ennyi, igazán fehér táj még nem volt, én azt szeretnék látni végre, ha nem is egész télen.

2017. jan. 15. 11:28
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!