Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Szerintetek milyen ember az...

Szerintetek milyen ember az ilyen?

Figyelt kérdés

Legjobb baratomnak mondhattam régen (o lány) pénzes eléggé folyamatosan kifogásol hazudozik bulikat azért mondja vissza mert ki talál valamit amit mindneki tud hogy nem igaz.

Másrészt megbeszélten hogy együtt megyünk oshtalykirandulni autoval egy nappal elotte vissza mondja betegnek hazudja magát miközben nem az es meg En kerek utána bocsánatot.

+ egész gimnáziumi életem úgy telt h kisajátított magának es nem tudtam másokkal barátkozni, friendzoneba kezelt (meg mindig kezel miközben mondjuk nekem rohadtul nem jön be sose jonnek össze vele) mindig o akar középpontba lenni ha nem akkor

Megsértődik

Sose lehet vele őszinte lenni, csak

Magával foglalkozik, parkapcsolataiban is úgy látom hogy megalazza a párját az meg csak tűr

Es meg rengeteg dolgot tudnék mondani.

Mi a véleményetek az ilyen emberekről?


2017. jan. 15. 20:30
 1/5 anonim ***** válasza:

"nekem rohadtul nem jön be sose jonnek össze vele"


"friendzoneba kezelt"


akkor azért mégis csak bepróbálkoztál nála nem? :D


amúgy ebből egy tipikus p*csának tűnik,de úgyis mindenki ezt fogja írni úgyhogy nem vágom mi értelme a kérdésnek :D

2017. jan. 15. 20:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
A gimit kibírtad mellette. Azt most hagyjuk, hogy ő milyen, de te milyen vagy? Egy barátság nem arról szól, hogy áldozatként hagyod megalázni magad. Miért baj, ha friendzone-ban kezelt, ha egyszer nem is tetszik neked? Hogy kezeljen?
2017. jan. 15. 20:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:

Úgy értettem hogy

Mindenki azt hitte h friend zone de nagyon nem az volt

Arra meg milyen barát vagyok: rohadt sokat tettem érte es ki irtam de nem nagyon bírom mar egt

2017. jan. 15. 20:42
 4/5 A kérdező kommentje:
Bocs : kibirtam sokat de nem nagyon bírom mar ezt .
2017. jan. 15. 20:42
 5/5 anonim ***** válasza:

Mindenki azt hitte, h friend zone, de nagyon nem volt.

Szóval mégiscsak beleestél?

Nagyon jól tudod, milyen ember ő, miért kell leírnunk?

Ez sosem volt barátság. Nincs olyan, hogy kisajátítjuk egymást! A barátság egyik fontos alapelve az, hogy megbánthatnálak, de nem teszem.

2017. jan. 15. 20:46
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!