Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Nektek mi a véleményetek...

Nektek mi a véleményetek erről, szerintetek miért lehet ez?

Figyelt kérdés

Van egy srác akivel jóban vagyunk, ám kissé fura fiú. 13 éves és évek óta szinte minden héten más tetszik neki, persze nem csak külsőre, hanem a belső tulajdonságait is figyelembe veszi. Persze én soha sem támogatom, szerintem még bőven ráér társat keresni, de ettől függetlenül kedvesen (legalább is még nem volt ebből vitánk) viszonyulok hozzá. Szerintem azért ilyen, mert érzelmileg labilis, azt mondta szeretne valakit, akiben megbízhat a családján kívül, pedig itt vagyok én. (Igazából csak akkor ír, ha baja van, szóval nincs baráti/haveri kapcsolatunk, amolyan támasztéknak nevezném magam.) Ettől függetlenül kíváncsi vagyok a véleményetekre. Esetleg (ha nem is érzi), de lehet, hogy magányos?

Köszönöm előre is a válaszokat!^^



2017. jan. 16. 14:53
 1/1 KakashiSensei válasza:
Valószínűleg tényleg elég magányos lehet, aztán meg nem is könnyű az érzéseink felől dönteni. Valószínűleg még változni fog.
2017. jan. 17. 18:53
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!